Samochody zderzają się na potęgę, generują utrudnienia. Kierowcy, uważajcie w Warszawie

Autor Aleksandra Olbryt - 30 Września 2020
kierowcyŹródło: Pixabay

Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność, jeżdżąc ulicami stolicy. Codziennie słyszymy o co najmniej kilku lub kilkunastu zderzeniach pojazdów na warszawskich drogach. Część z nich kończy się szczęśliwie, część niestety mniej. Jednak każda kolizja czy wypadek wiążą się z utrudnieniami w ruchu. Jest to frustrujące dla warszawiaków, bo powoduje ciągłe korki i spóźnienia.

Kierowcy zderzyli się na Trasie Łazienkowskiej. Powstał wielki korek w kierunku Pragi

- Kierowcy alfa romeo i subaru doprowadzili do zderzenia na Trasie Łazienkowskiej. Stało się to około godziny 12:30. Policjanci są na miejscu, nikomu nic się nie stało. W tej chwili korek powoli się rozładowuje - przekazał nam asp. szt. Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji. TVN Warszawa precyzuje, że do kolizji doszło za węzłem Czerniakowska. Portal poinformował także, że uszkodzone samochody blokują buspas. Na Trasie Łazienkowskiej w kierunku Pragi Południe utworzyły się bardzo duże korki, nie można na nią wjechać od Czerniakowskiej. Takie informacje pojawiły się około godziny 13.

Kolejne zderzenie w Śródmieściu

Z kolei około godziny 11:30 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych marki Fiat i Opel przy ulicy Filtrowej. Jak podała Policja z Komendy Stołecznej, w tym przypadku również nie ma osób poszkodowanych.

Apelujemy o ostrożność

Kierowcy, szczególnie wtedy, gdy za oknem jest szaro, buro i pada deszcz - apelujemy do was o podwójną czujność i koncentrację "za kółkiem". W najgorszym przypadku może dojść do tragedii, w "najlepszym" - do zakorkowania połowy miasta przez czyjąś nieostrożność. Jeźdźmy z głową!

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News