Kierowca zginął na miejscu, pasażer zmarł w szpitalu. Tragiczny wypadek na "7", droga jest zablokowana

Autor Mateusz Dolak - 13 Marca 2020
Wypadek na 7Źródło: Łukasz Wielechowski

Śmiertelny wypadek na drodze numer 7 pomiędzy Warszawą a Gdańskiem. Nie żyją dwie osoby. Droga jest całkowicie zablokowana. | www.wawainfo.pl - najważniejsze informacje z Warszawy i Mazowsza.

Wypadek na "7"

Wypadek w miejscowości Ćwiklinek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ford transit jadący w kierunku Płońska czołowo zderzył się z pojazdem ciężarowym marki Daf, który jechał w stronę Gdańska. - Zgłoszenie dostaliśmy o 4.11. Kiedy dojechaliśmy na miejsce, w fordzie były dwie osoby. Musieliśmy użyć sprzętu hydraulicznego, by wydobyć zakleszczonego kierowcę. Drugą osobę ewakuowaliśmy za pomocą bocznych drzwi. Niestety, nie udało się jej uratować - poinformował bryg. Janusz Majewski ze straży pożarnej w Płońsku. Przed godziną 8 okazało się, że 35-letni pasażer forda zmarł w szpitalu. - Kierowca auta również miał 35 lat. Ciężarówka wpadła do rowu, ale naczepa zablokowała jezdnię. Utrudnienia potrwają co najmniej do godziny 9 - dodała podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. 51-letni kierowca dafa był trzeźwy, nie odniósł obrażeń.

Strzały przy szpitalu w Warszawie. Ranna policjantkaStrzały przy szpitalu w Warszawie. Ranna policjantkaCzytaj dalej

Utrudnienia

Na miejscu są bardzo duże utrudnienia, ponieważ droga jest zablokowana. Biegły z zakresu wypadków drogowych i prokurator prowadzą swoje oględziny. - Objazd wyznaczono drogami lokalnymi. Utrudnienia mogą potrwać nawet 3 godziny - poinformowała po godzinie 5:20 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Za informacje i zdjęcia dziękujemy Łukaszowi.

Wypadek na

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oficjalnie: 7 nowych przypadków zachorowań na koronawirusa w Polsce. Nowe miasto na mapie zakażeń
  2. Tata zarażonej koronawirusem dziewczynki złamał kwarantannę. Powód nie mieści się w głowie
  3. Zabójstwo w szkole w Warszawie. Oskarżony 16-latek spotkał się z rodziną ofiary. Nie przeprosił
  4. Sądy w Warszawie odwołują rozprawy. Rozpatrywane będą tylko przypadki pilne
  5. Pożar domu jednorodzinnego na Mokotowie. Jedna osoba zginęła
  6. Niemal nikt nie wie, że każda kasa w Lidlu ma ukrytą funkcję. Mało kto jej używa i bardzo źle
Zaszli od tyłu, użyli butelki. Wyrwali plecak, telefony i uciekli. Napad na młodych mężczyzn w PiasecznieZaszli od tyłu, użyli butelki. Wyrwali plecak, telefony i uciekli. Napad na młodych mężczyzn w PiasecznieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News