Kierowca autobusu rejsowego zarażony koronawirusem. Kursował m.in. pomiędzy Warszawą a Radomiem

Autor Mateusz Dolak - 17 Marca 2020
Kierowca autobusu zakażony koronawirusemŹródło: gov.pl

43-letni kierowca autobusu rejsowego jest zakażony koronawirusem. Sanepid poszukuje osób, które podróżowały z nim pomiędzy 9 a 11 marca.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białobrzegach poszukuje pasażerów, którzy podróżowali autobusem PKS Grójec następującymi kursami:

Od 9 do 11 marca

9 marca:
5.45 Białobrzegi-Warszawa
12.30 Warszawa-Grójec
14.45 Grójec-Białobrzegi
16.00 Białobrzegi-Goszczyn

10 marca:
6.15 Białobrzegi-Stara Błotnica-Białobrzegi
8.00 Białobrzegi-Grójec przez Goszczyn
12.15 Grójec-Radom
14.45 Radom-Grójec
16.30 Grójec-Zbrosza
17.20 Zbrosza-Grójec
19.25 Grójec – Białobrzegi

11 marca:
6.00 Białobrzegi Goszczyn
6.40 Goszczyn – Białobrzegi

Kolejny zespół karetki w kwarantannie. Znów nie dostali informacji o podejrzeniu koronawirusaKolejny zespół karetki w kwarantannie. Znów nie dostali informacji o podejrzeniu koronawirusaCzytaj dalej

43-latek z powiatu białobrzeskiego

- Zgłoszenia można dokonać dzwoniąc pod numer 48 613 23 60 lub 513 491 979 w Białobrzegach lub do właściwej stacji SANEPID zgodnie z miejscem zamieszkania lub czasowego pobytu - czytamy w komunikacie PSSE. Kierowca PKS przechodził testy w szpitalu w Radomiu. W poniedziałek, placówka podała, że ich wynik okazał się pozytywny. 43-latek pochodzi z powiatu białobrzeskiego.

Koronawirus w Polsce

Liczba zakażonych koronawirusem wzrosła we wtorek rano do 205. Pięć osób zmarło, 13 ozdrowiało. Pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce wykryto 4 marca u mężczyzny, który przyjechał z Niemiec. Do wtorkowego poranka obecność koronawirusa wykryto u pacjentów w prawie wszystkich województwach. Ani jednego przypadku nie potwierdzono na Podlasiu. W piątek Główny Inspektor Sanitarny poinformował o 13 osobach, które ozdrowiały. Wśród zakażonych koronawirusem jest Minister Środowiska Michał Woś.

Instruktorka tańca zarażona koronawirusem, szkoła poszukuje jej uczniów. Instruktorka tańca zarażona koronawirusem, szkoła poszukuje jej uczniów. "Ludzie pukali się w czoło na mój widok"Czytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Następny artykuł