Usłyszeli huk i zgrzyt. Tego się nie spodziewali, utknęli na wiadukcie

Autor - 4 Sierpnia 2020
Kierowca taksówki utknął w wyrwie na wiadukcieŹródło: Straż Miejska, Warszawa

Kierowca taksówki utknął na wiadukcie. Potworny huk i zgrzyt usłyszeli strażnicy miejscy, którzy nad ranem patrolowali okolice Doliny Służewieckiej. Z kierowcą taksówki jechała kobieta, która próbowała wypchnąć koła samochodu z wyrwy. Jej starania przerwali strażnicy miejscy, którzy błyskawicznie zjawili się na miejscu zdarzenia.

Kierowca utknął na wiadukcie

Kierowca taksówki rozbił samochód na wiadukcie Doliny Służewieckiej. W piątek o 4.00 nad ranem strażnicy miejscy patrolujący okolice usłyszeli niesamowity huk i zgrzyt. Niezwłocznie skierowali się w miejsce, skąd dobiegał hałas.

BA

Dzisiaj grzeje:
1. Tragiczny wypadek w metrze. Duże utrudnienia dla podróżujących
2. Sąsiad Polski z przerażeniem patrzy na sytuację nad Wisłą. Rozważają decyzję o przymusowej kwarantannie dla Polaków

Kierowca taksówki zaklinował się na drodze

Kiedy funkcjonariusze znaleźli się już na wiadukcie, zobaczyli rozbity samochód osobowy marki fiat oraz dwie osoby, których zachowanie wskazywało na spożycie alkoholu. Auto miało uszkodzony przód maski, reflektor, błotnik oraz obręcze kół. Pojazd stał odwrotnie do nakazanego kierunku jazdy. Jak ustalili mundurowi, pojazd utknął w wyrwie w jezdni. Silnik auta mimo utknięcia na wiadukcie wciąż pracował.

Nieodpowiedzialne zachowanie pacjenta chirurgii. Nie posłuchał lekarzy, mogło skończyć się bardzo źleNieodpowiedzialne zachowanie pacjenta chirurgii. Nie posłuchał lekarzy, mogło skończyć się bardzo źleCzytaj dalej

Kierowca podróżował z kobietą

Przy czerwonym fiacie stała kobieta, a za kierownicą pojazdu siedział mężczyzna. Choć kobieta zataczała się, próbowała wypchnąć auto z wyrwy, w którą wpadły przednie koła pojazdu. Mimo waleczności i szczerych chęć pasażerce fiata nie udało się wydostać go ze szczeliny. Strażnicy miejscy nie ukrywają, że zarówno od kobiety, jak i od kierowcy czuć było, że są pod wpływem alkoholu.

Kierowca był pod wpływem alkoholu

Strażnicy miejscy chcieli uzyskać od kierowcy dokumenty, mężczyzna twierdził, że nie ma ich przy sobie. Okazało się, jednak, że w pojeździe znajdował się identyfikator kierowcy taksówki. Kierowca i pasażerka nie stosowali się do wydawanych poleceń, więc strażnicy wezwali jeszcze jeden patrol straży miejskiej oraz patrol policji. Funkcjonariusze przebadali trzeźwość mężczyzny. Miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta i mężczyzna zostali przewiezieni na komendę policji.

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka może mieć duże kłopoty. Sąd już niedługo ogłosi wyrokRodzina Piotra Woźniaka-Staraka może mieć duże kłopoty. Sąd już niedługo ogłosi wyrokCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jacek Kurski w centrum ogromnej afery. Zadziwiające doniesienia mediów, jak się wytłumaczą?
  2. Kierowco, miej się na baczności. To w tych miejscach policja łapie na potęgę
  3. Popularna wędlina wycofana ze sklepów. GIS pilnie ostrzega, pod żadnym pozorem jej nie jedzcie
  4. Zaskakująca decyzja Rafała Trzaskowskiego. Nie będzie go na ważnym wydarzeniu
  5. Kolejny polityk zarażony koronawirusem. COVID-19 potwierdzono u posła
  6. Rząd podjął nagłą decyzję, wprowadzono zakaz. Zbyt duże niebezpieczeństwo
Poważna awaria przy żłobku. Rodzice zdezorientowani, placówka zamkniętaPoważna awaria przy żłobku. Rodzice zdezorientowani, placówka zamkniętaCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News