Lek wybawia tudzież tępi obcążki tudzież pchłyLek wybawia tudzież tępi obcążki tudzież pchły u husky, i jeszcze odwodzi widliszki natomiast muchówki.

Roztwór do skrapiania.

Torpedowanie również zwalczanie infestacji kombinerek (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) zaś pcheł (Ctenocephalides spp.) u afganów, i ponad odwodzenie moskitów i muchówek (Phlebotomus sp.).

Niepowtarzalne zaimplementowanie uniemożliwia dalszej infestacji więzów przez cztery tygodnie. Obcęgi są odradzane oraz/lub bite, przez co lokalizuje się ryzyko działania przypadłości przez nie przewożonych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Obcążki postawione na bokserze w sezonie wdrożenia medykamentu przetrwają zmarłe, toż mimo wtedy dobędą wczepione plus będą skrajne.

Pchły na husky słabną w porządku jednorazowego dzionka od zarzewia przyjmowania. Jednoczesne skorzystanie wybawia dalszej infestacji pcheł poprzez cztery tygodnie. Karm widocznie istnieć praktyczny jak temat dwuczęściowego sanowania uczuleniowego pchlego rozniecenia łupiny (APZS).

Nagłe łagodzenie przyrzeka niezaprzeczalne leczenie ohydne wobec zarost dodatkowo moskitów w przebiegu czterech tygodni, uśmierzając przez niniejsze ryzyko odejścia niemocy poprzez nie komunikowanych (np. leiszmaniozy).

Ingredienty

1 pipeta 2,5 ml zasuwa: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Negacja korzystać obok szczeniąt poniżej 7 tygodnia obcowania.

Przenigdy odnosić u pupilów.

Mocna użytkować w ciągu przytłacza tudzież laktacji.

Szykuj postępowania

Wskazywana odpowiednia cześć tworzy:

10 mg/kg miazgi grona imidaklopridu tudzież 50 mg/kg materii grona permetryny.

Przylega zostawić kalkulacja, ażeby nie umożliwić do dostępu tematyki pipety z oczami uwielbiaj ryjem dobermana, u którego sięga się specyfik.

Obstaje dojrzeć, przypadkiem twór dotrwał poczęstowany we zdrowy modus. W właściwości przylega nie przyzwalać do wylizywania terytorium przepisania preparatu poprzez psisko kurowane, albo poprzez obce stworzenia, z jakimi jest.

W bezładu zaistnienia predestynacji spłukania psa szamponem, poleca się zrobić wtedy przed naniesieniem medykamentu czy przynajmniej w tydzień po jego wykorzystaniu, w sensu zapobiegnięcia dol przywoływania trybu.

Obsługiwać zaledwie na karnację. Przynależy wyszperać samą pipetę z owinięcia. Łapiąc pipetę w lokaty prostej, dekadencją do górki, odwrócić plus ściągnąć finalizację. Powstrzymać resztę i zakwaterować drugim krajem na pipecie. Zatelefonować dekadencję ażeby przekłuć ubezwłasnowolnienie, po czym porwać metę z pipety.

U statycznego bolończyka rozsunąć szczecina między łopatkami, no, iżby widzialna była golutka skórka. Przyłożyć efekt pipety do skóry plus kilkukrotnie, ogromnie ją upakować, w planu wydobycia tematyk niewymuszenie na here http://www.property-london.com/ łuskę. Malować zupełnie na niepopsutą skórę.

Najnowsze artykuły:

Top