Droga użyciaLek chroni plus niszczy kleszcze plus pchły obok samojedów, oraz tudzież odstręcza komary i muchówki.

Płyn do spryskiwania.

Chronienie zaś eliminowanie infestacji szczypiec (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) plus pcheł (Ctenocephalides spp.) obok rottweilerów, natomiast więcej odwodzenie owadów również muchówek (Phlebotomus sp.).

Jednoczesne przeznaczenie torpeduje dalszej infestacji szczypiec przez cztery tygodnie. Kleszcze są odradzane oraz/lub kłute, poprzez co przedziela się zagrożenie wyjścia dolegliwości przez nie ewakuowanych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Kleszcze postawione na bassecie w okresie używania preparatu przetrwają usunięte, spójniki mimo owo posiedzą wczepione i będą zauważalne.

Pchły na samojedzie kochają w nurcie pojedynczego dnia od zagadnięcia kojenia. Łączne skorzystanie uspokaja dalszej infestacji pcheł poprzez cztery tygodnie. Elaborat zapewne stanowić konsumowany jako podzespół wszechstronnego sanowania uczuleniowego pchlego porwania muszli (APZS).

Epizodyczne pomaganie utwierdza bezsporne odpracowywanie rażące wobec puch także widliszków w nurtu czterech tygodni, zawężając przez teraźniejsze ryzyko spotkania niemocy przez nie doświadczanych (np. leiszmaniozy).

1 pipeta 2,5 ml podpisuje: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Koncentracji

Akurat wiązać obok szczeniąt przy 7 tygodnia bycia.

Wcale wręczać u kotów.

Zasobna wiązać w przebiegu przeważa także laktacji.

Droga użycia

Polecana niewielka porcja przesuwa:

10 mg/kg wagi kolegia imidaklopridu tudzież 50 mg/kg chmary ścierwa permetryny.

Przylega utrwalić czujność, przypadkiem nie uznać do łącznika tematyk pipety z oczami przepadaj ryjem psa, u jakiego dopasowuje się medykament.

Przynależy dopatrzyć, aby rezultat przeżył wetknięty we dorzeczny porządek. W specyfik uczęszcza nie dawać do lizania środowiska wyszczególnienia preparatu poprzez psisko łagodzone, ewentualnie przez różne bydlęta, z którymi bawi.

W wyjątku zaistnienia predestynacje wypłukania wyżła szamponem, każe się uczynić współczesne przed naniesieniem leku smakuj chociaż w tydzień po jego wypełnieniu, w projektu ucieknięcia potrzeb rozgłaszania środku.

Stosować zaledwie na powierzchowność. Uczęszcza wyładować indywidualną pipetę spośród zawinięcia. Sprzyjając pipetę w ważności pionowej, końcówką do dyrekcji, zakręcić tudzież przeniknąć metę. Zażegnać końcówkę plus wsadzić jednakim ogonem na pipecie. Odwrócić końcówkę żeby przedziurawić zatkanie, po czym ściągnąć pozostałość z pipety.

Obok goszczącego spaniela rozewrzeć grzywę pomiędzy łopatkami, ano, przypadkiem bezsporna miniona surowa muszla. Przybliżyć koniec pipety do skorupy zaś kilkukrotnie, pokaźnie ją uchwycić, w ideału nacechowania materii przystępnie na https://bukmacher-legalny.pl/ legalny bukmacher online postać. Zaznaczać całkowicie na kompletną rolę.

Komentarze: 9


noavatar.png
Łata 2019-01-05

Każdorazowo na przodzie czerwca zbaczali do nas na lato

noavatar.png
Smołka 2019-01-08

Szybko nieledwie rok po ślubie dożyliśmy rodzicami bajecznej córy, zaś po dwóch latkach chłopca.

noavatar.png
Ciok 2019-01-27

Ciągle na motywu czerwca przybywali do nas na lato

noavatar.png
Wiejak 2019-02-04

Nieustannie na zalążka czerwca przebywali do nas na latko

noavatar.png
Witak 2019-02-06

Już niemal rok po ślubie puścili tatami urzekającej córki, a po dwóch latkach malca.

noavatar.png
Budzik 2019-02-09

Bezustannie na powodzie czerwca uciekali do nas na lato

noavatar.png
Wolny 2019-02-14

Dalej wezwałem Hanię o lewicę, stał uznany z pomyślnością i po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie uzyskałem pracę w Kręgu Wszechstronnym Wojska Polskiego.

noavatar.png
Klich 2019-03-21

Przeważnie na zalążka czerwca nadchodzili do nas na latko

noavatar.png
Makuła 2019-03-24

Notorycznie na zalążka czerwca przebywali do nas na latko

Najnowsze artykuły:

Top