Kilka karetek nagle przyjechało na jedną ulicę. Co się dzieje?

Autor Alicja Guz - 16 Września 2020
karetkiŹródło: Domino

Karetka powodem ulicznej awantury? Tak twierdzą świadkowie zdarzenia przy ulicy Ząbkowskiej. Jak informuje stołeczna policja, doszło do słownych przepychanek między kierowcami karetki i samochodu osobowego. Przechodniów zaskoczył jednak fakt, że na ulicy zjawiło się kilka karetek pogotowia.

Kareta jechała za szybko?

Karetka może być powodem do kłótni? Widocznie tak. Przekonali się o tym świadkowie nietypowego zdarzenia na ulicy Ząbkowskiej. . Jak tłumaczy stołeczna policja, na Pradze-Północ doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań między dwoma kierowcami - karetki i samochodu osobowego. Portal warszawawpigulce.pl podaje, że pogotowie ratunkowe zostało wezwane na pomóc osobie mającej problem z poruszaniem się.

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromna akcja policji, mandaty posypią się lawinowo. Tłumy policjantów wyjdą na ulice w słusznym celu
2. Nie tylko niezwykłe monety mogą być warte fortunę. Za stuzłotowy banknot możesz dostać nawet 700 zł
3. Warszawa sparaliżowana, ludzie wyszli na ulice, ogromne korki. Policja próbuje opanować sytuację

Co tam się wydarzyło?

Jak informuje warszawski portal, świadkowie zdarzenia twierdzą, że starszemu mężczyźnie nie podobało się, że karetka przejechała szybko przez ulicę. Wówczas doszło do słownych przepychanek i po chwili do awantury dołączyło kilku mężczyzn. Co ciekawe, na miejscu zjawiło się również kilka karetek pogotowia ratunkowego.

Policja złagodziła konflikt

Na Ząbkowską wezwana została również policja. - Policjanci poprosili o pomoc dzielnicowych, znających okolicznych mieszkańców. Funkcjonariusze porozmawiali ze wszystkimi, udało się załagodzić konflikt i polubownie rozwiązać sprawę - poinformował podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji. - Nikomu nic się nie stało - dodał policjant.

Nie znała swojego adresu, była sama w parku. Ogromnie płakała, dopiero wtedy zauważyli ją strażnicy miejscyNie znała swojego adresu, była sama w parku. Ogromnie płakała, dopiero wtedy zauważyli ją strażnicy miejscyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił
  2. TVP Info ostrzega, może zrobić się naprawdę groźnie. Eksperci nie pozostawiają złudzeń ws. warunków pogodowych
  3. Studenci chcą pozwać Uniwersytet Warszawski. Ogromne pieniądze w grze, szykuje się pozew zbiorowy
  4. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? WHO właśnie podało datę. Nie nastąpi to szybko
  5. Ogromna tragedia na Mazowszu. Młody mężczyzna nie żyje, zginął na oczach znajomych
  6. Nie skłamał w ankiecie dot. COVID-19, więc nie przyjęli go do szpitala? Ujawniamy kulisy sprawy
Polacy ocenili działania rządu w czasie pandemii. A jakie jest Twoje zdanie?Polacy ocenili działania rządu w czasie pandemii. A jakie jest Twoje zdanie?Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News