Karambol na trasie S8: bus i toyota na dachu. Trzy osoby trafiły do szpitala

Autor Mateusz Dolak - 14 Lutego 2020
Wypadek na S8Źródło: policja

Karambol na trasie S8 pomiędzy Warszawą a Ostrowią Mazowiecką. Na wysokości 525 kilometra, zderzyły się: bus, audi, toyota oraz pojazd ciężarowy marki Mercedes.

Do wypadku doszło około godziny 4 nad ranem. Na miejscu jako pierwsi pojawili się strażacy. Chwilę później dojechało pogotowie. Ratownicy udzielili pierwszej pomocy pięciu osobom. - Udział w zderzeniu brało osiem osób, ale tylko trzy trafiły na szczegółowe badania do szpitala. Wszyscy samodzielnie opuścili pojazdy przed naszym przyjazdem - poinformował bryg. Sławomir Pietrzak ze straży pożarnej w Wyszkowie.

I dodał, że auta były mocno zniszczone. Bus, który przewoził paczki dachował i wylądował na barierkach. Audi A3, którym podróżowały trzy osoby miało mocno uszkodzony przód. Z kolei toyota avensis - którą kierowca jechał razem z pasażerem - wylądowała na dachu w rowie. Najmniej ucierpiał ciężarowy mercedes. Przyczyny wypadku będzie ustalać policja. Na miejscu przez kilka godzin były bardzo duże utrudnienia. Trasa S8 była zablokowana. Jak informowała GDDKiA, policjanci wyznaczyli objazd przez Drogę Krajową numer 50.

Kobieta zasłabła i upadła na chodnik. Bohaterskie zachowanie kierowcy autobusuKobieta zasłabła i upadła na chodnik. Bohaterskie zachowanie kierowcy autobusuCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające odkrycie na parkingu pod Warszawą. W samochodzie leżały zwłoki
  2. Opady śniegu w Warszawie. Do kiedy śnieg się utrzyma?
  3. Rewolucja przy Dworcu Centralnym. Będą zmiany w al. Jana Pawła II
  4. Samolot z Izraela uszkodził oponę. Lądowanie w asyście służb na Lotnisku Chopina
  5. Włamanie do mieszkania na Bemowie. Obława na ulicach Warszawy

Następny artykuł