Takie zdarzenie ciężko opisać. Jedna osoba zginęła, kilkanaście zostało rannych. Poruszający wpis

Autor Mateusz Dolak - 20 Listopada 2020
Wypadek w ZamieniuŹródło: OSP

- Takie zdarzenie ciężko opisać... Ogrom wykonanej pracy i działań służb ratunkowych od zabezpieczenia miejsca zdarzenia przez opatrywanie lżej rannych po wykonanie dostępu przy pomocy narzędzi hydraulicznych do osób zakleszczonych oraz prowadzenie resuscytacji - tak czwartkowy karambol w Zamieniu opisują ratownicy, którzy natychmiast ruszyli na pomoc.

Karambol w Zamieniu

O tragicznym wypadku pisaliśmy na Wawa Info. Na skrzyżowaniu w miejscowości Zamienie zderzyło się aż siedem pojazdów.W efekcie jedna osoba zmarła a kilkanaście zostało rannych.

Dzień po karambolu na profilu społecznościowym Ochotniczej Straży Pożarnej w Zamieniu pojawił się wpis, który przedstawiał pracę ratowników.

Tragedia w Warszawie. Nic nie dało się zrobić, młoda kobieta nie żyjeTragedia w Warszawie. Nic nie dało się zrobić, młoda kobieta nie żyjeCzytaj dalej

OSP Zamienie

"Takie zdarzenie ciężko opisać ... Ogrom wykonanej pracy i działań służb ratunkowych od zabezpieczenia miejsca zdarzenia przez opatrywanie lżej rannych po wykonanie dostępu przy pomocy narzędzi hydraulicznych do osób zakleszczonych oraz prowadzenie resuscytacji (a to wszystko wykonywane było w jednym czasie). " - rozpoczęli wpis strażacy.

"Niestety po blisko 30 minutach walki o życie jednego z poszkodowanych nie udało się go uratować. W sumie w wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało 13 osób. Działania zakończyliśmy o godzinie 1:30" - czytamy w poście.

Strażacy ochotnicy przy okazji podziękowali swoim kolegom, którzy byli uczestnikami zdarzenia. "Na wielkie słowa uznania zasługuje dwóch uczestników zdarzenia a zarazem druhów Ochotnicza Straż Pożarna w Stanisławowie, którzy odwalili kawał dobrej roboty przed przyjazdem służb"

Nagła akcja na placu Konstytucji, próbowały zablokować furgonetkę. Osiem radiowozów na kobietyNagła akcja na placu Konstytucji, próbowały zablokować furgonetkę. Osiem radiowozów na kobietyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1.
Pilny komunikat wodociągów. Dodają podchloryn sodu do wody. Badania wykryły bakterie coli
2. Premier na konferencji podał konkretne daty. Są nowe wytycznie. Wiemy, co będzie z feriami
3. Rzecznik rządu potwierdził, decyzja w sprawie znoszenia obostrzeń zapadła. Jest oficjalna zapowiedź

Jak doszło do wypadku?

Wyjaśnieniem przyczyn zdarzenia zajmuje się prokuratura i policja. Jak pisaliśmy na naszym portalu ze wstępnych ustaleń policji wynikało, że kierowca ciężarówki który jechał do Kołbieli drogą numer 50 z nieustalonych przyczyn nie wyhamował i wjechał w pojazdy, które oczekiwały na skrzyżowaniu na czerwonym świetle.

- Następnie zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z kolejnymi pojazdami. - Ostatecznie zjechał do rowu. W wyniku obrażeń kierowca ciężarówki zginął na miejscu. Są też osoby ranne - mówił w czwartek wieczorem starszy aspirant Marcin Zagórski z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim.

Droga była kompletnie zablokowana od około 17.50 do późnych godzin nocnych.

Wielkie Wielkie "majteczki w kropeczki" zawisły na ministerstwie. Policja ruszyła do akcji natychmiastCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Kobieta pojechała odebrać ciało zmarłego ojca do szpitala. Widok, który zastała na miejscu, nie mieści się w głowie
  2. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  3. Rzecznik rządu potwierdził, decyzja w sprawie znoszenia obostrzeń zapadła. Jest oficjalna zapowiedź
  4. Droga jest zablokowana, na miejscu są wszystkie służby. Poważny wypadek, pięć osób zostało rannych
  5. Luksusowe auto roztrzaskało się, kierowca nie żyje. Media podają, że zginął milioner z Warszawy
  6. Z ostatniej chwili: Premier oficjalnie znosi obostrzenia. Klamka zapadła, przedstawił dokładny plan
  7. Rząd wprowadza zmiany w obostrzeniach. Trzy branże zamknięte do 27 grudnia

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News