Plaga karaluchów w Warszawie. Mieszkańcy nie wytrzymują

Autor Alicja Guz - 9 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: Pixabay

Blok przy ulicy Dembowskiego 13 na warszawskim Ursynowie opanowały karaluchy. Nie pomagają dezynsekcje, a przerażeni mieszkańcy opuszczają mieszkania, szukając schronienia u rodziny. Niegdyś w jednym z mieszkań żyły kobiety gromadzące śmieci. I chociaż lokal ten jest zamknięty, nadal pozostaje wylęgarnią robaków.

Karaluchy opanowały blok mieszkalny

Prawdziwa plaga karaluchów opanowała blok mieszkalny przy ulicy Dembowskiego 13 na warszawskim Ursynowie. - Doszło do tego, że znalazłam robaki w pościeli syna. To już było ponad moje nerwy. Zabrałam dziecko i pojechałam do rodziców - powiedziała w rozmowie z "Faktem" lokatorka bloku.

Dzisiaj grzeje:
1. Bródno 1000 lat temu. Rekonstrukcja 3D zapiera dech w piersiach
2. Znaczne zmiany w doręczaniu listów. Pandemiczny przepis okazał się absurdalny

Dezynsekcja nieskuteczna - karaluchów coraz więcej

Jak podaje "Fakt", na prośbę mieszkańców spółdzielnia przeprowadziła dezynsekcję pionów wentylacyjnych i klatek schodowych. Niestety, działanie to okazało się nieskuteczne, ponieważ prawdziwą wylęgarnią karaluchów okazało się jedno z mieszkań. Niegdyś mieszkały w nim dwie kobiety gromadzące śmieci - 86-latka oraz jej chora umysłowo 40-letnia córka. Gdy starsza kobieta zmarła, a jej córka została aresztowana, mieszkanie zamknęła prokuratura.

W zamkniętym mieszkaniu również była dezynsekcja

Firmie dezynsekcyjnej służby już dwukrotnie udostępniały klucze do zamkniętego mieszkania. Mieszkańcy bloku również na własny koszt prowadzili dezynsekcje. Niestety, każda próba usunięcia karaluchów kończyła się fiaskiem. - Mam już dość. Robaki są wszędzie. Nie mogę spać, bo ciągle o tym myślę - żali się w rozmowie z "Faktem" jedna z mieszkanek.

Porażające odkrycie podczas ocieplania bloku. Robotnicy znaleźli ciało kobiety w mieszkaniu na 9 piętrzePorażające odkrycie podczas ocieplania bloku. Robotnicy znaleźli ciało kobiety w mieszkaniu na 9 piętrzeCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ujawniamy kulisy polowania na warszawskich kierowców autobusów: "Potraktowali mnie jak przestępce". Policja nie cofnie się przed niczym
  2. Polskie media podały najgorszą możliwą wiadomość. Nie żyje Krzysztof Cukier, Zakopane pogrążone w żałobie
  3. IMGW ostrzega, burze ponownie wrócą nad Mazowsze. Znów będzie niebezpiecznie
  4. GIS wycofuje kolejny produkt. Groźna bakteria w hamburgerach
  5. Policja apeluje o pomoc, sytuacja jest poważna. Zaginął 85-letni mężczyzna. Widziałeś go?
  6. Tragiczna śmierć wstrząsnęła mieszkańcami. Nie żyje Andrzej Radomski
Podano najnowsze fakty w sprawie kierowcy autobusu. Rzucają nowe światło na sprawęPodano najnowsze fakty w sprawie kierowcy autobusu. Rzucają nowe światło na sprawęCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News