Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Padły ostre słowa o Agacie Dudzie

Autor - 20 Sierpnia 2020
jolant kwaśniewska krytykuje agatę dudęŹródło: fot. flickr.com/ Platforma Obywatelska RP/ CC BY-SA 2.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/

Jolanta Kwaśniewska była Pierwszą Damą RP przez dwie kadencje, kiedy urząd prezydenta sprawował jej mąż - Aleksander Kwaśniewski. Kobieta do dziś cieszy się sympatią wśród Polaków, którzy cenią jej klasę i styl. Tym razem jednak nie wytrzymała i w ostrych słowach skomentowała bieżący temat, jakim jest wypłata wynagrodzenia dla żony głowy państwa.

Wypłata dla Pierwszej Damy

Jolanta Kwaśniewska skomentowała projekt ustawy, który w ostatni czasie wzbudził wiele kontrowersji wśród Polaków. Dotyczy podwyżki wynagrodzeń dla osób sprawujących funkcje publiczne - posłów, senatorów, ministrów, Prezydenta, a także wprowadzeniu wypłaty dla Pierwszej Damy, która miałaby otrzymywać 18 tysięcy złotych miesięcznie. Projekt przeszedł przez Sejm 14 sierpnia, jednak został cofnięty przez Senat i niedługo ma powrócić pod głosowanie Posłów.

Dzisiaj grzeje:
1. To koniec, kultowy sklep znika z centrum Warszawy. Jest oficjalna decyzja
2. Kierowcy mają się czego obawiać, wraca mandat za brak maseczki w aucie. Bardzo łatwo możesz go dostać

Jolanta Kwaśniewska komentuje wypłatę Pierwszej Damy

Żona byłego Prezydenta odniosła się do planowanej wypłaty dla Pierwszej Damy w rozmowie z WP - Chciałabym podkreślić, że składka ZUS powinna być płacona dla Pierwszej Damy w wysokości adekwatnej do wcześniejszych dochodów. Brak regulacji w tej sprawie od tylu lat jest skandalem.

Czerwony alert dla całego Mazowsza. Ostrzeżenia IMGW w prawie całej PolsceCzerwony alert dla całego Mazowsza. Ostrzeżenia IMGW w prawie całej PolsceCzytaj dalej

Agata Duda skrytykowana przez Jolantę Kwaśniewską

Podczas rozmowy z WP Jolanta Kwaśniewska nie omieszkała również skomentować zachowania obecnej Pierwszej Damy, które jej zdaniem nie jest adekwatne do kwoty, którą miałaby otrzymywać - To jest milcząca pierwsza dama. A milczenie jest podobno złotem. Może w związku z tym ta pensja? Gdyby pierwsza dama była bardziej aktywna, może ta pensja byłaby łatwiejsza do zaakceptowania.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były dziennikarz TVP usłyszał straszne zarzuty. Najnowsze doniesienia wstrząsnęły opinią publiczną
  2. Mandat za brak maseczki w samochodzie powraca. Grozi nawet jeśli jedziesz z bliskimi
  3. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Padły ostre słowa o Agacie Dudzie
  4. Czerwony alert dla całego Mazowsza. Ostrzeżenia IMGW w prawie całej Polsce
  5. Absurdalne zasady w PKP. Masz dwa, nie pojedziesz
  6. Brat cioteczny potwierdził. Sytuacja trwa już od dawna, chodzi o zdrowie Kaczyńskiego

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News