Mężczyzna umierał na oczach rodziny i przyjaciół. Ogromna tragedia nad jeziorem. Nic nie mogli zrobić

Autor - 13 Czerwca 2020
Tragedia nad jezioremŹródło: Grzegorz W. Tężycki - Own work, CC BY-SA 4.0,

55-letni mężczyzna z województwa mazowieckiego utonął w czwartek (11.06) w jeziorze Bialskim na lubelszczyźnie. Mężczyzna wypoczywał w miejscowości Białka wraz z rodziną i znajomymi. Po południu, gdy wygrzewali się na plaży, postanowił ochłodzić się w wodach jeziora. Prawdopodobnie nurkował. Mężczyzna na dłuższy czas zniknął pod powierzchnią wody. Mimo szybkiej interwencji, wyciągnięcia go na brzeg i podjęcia reanimacji przez ratowników medycznych - zmarł na miejscu.

Mężczyzna chciał się ochłodzić

W czwartek (11.06) policjanci z komendy w Parczewie otrzymali informacje o trwającej nad jeziorem Bialskim reanimacji 55-letniego mężczyzny, wyciągniętego właśnie z wody. Gdy policjanci przybyli na miejsce, zastali tam służby medyczne. Mężczyzna wypoczywał nad jeziorem w miejscowości Białka wraz z rodziną i znajomymi. W czwartek po południu leżeli na plaży i wygrzewali się w słońcu. 55-latek postanowił ochłodzić się w jeziorze i poszedł popływać.

Dzisiaj grzeje:
1. Wybory 2020. Uwaga, niedługo mija ważny termin dla wszystkich Polaków
2. Prawie co trzeci Polak nie ma oszczędności. Pracodawcy jednak coraz bardziej są skłonni do szybkiej pomocy

Zmarł pomimo reanimacji

W pewnym momencie osoby, które pozostały na brzegu, straciły go z oczu. Mężczyzna prawdopodobnie nurkował. Niemal natychmiast wyciągnięto go z wody. Mimo pomocy ratowników medycznych i trwającej niemal godzinę reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny. Policja i prokuratura wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia. Utonięcie 55-letniego mężczyzny to kolejny tragiczny przypadek tego rodzaju na lubelszczyźnie. Na Wawa Info pisaliśmy o śmierci 27-latka nad jeziorem Białym pod Włodawą.

Koronawirus w popularnym markecie. Pracownicy na kwarantannieKoronawirus w popularnym markecie. Pracownicy na kwarantannieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzień Dobry TVN pożegna kultowych prowadzących? Właśnie pojawiło się oświadczenie
  2. Wstrząsające słowa popularnego gwiazdora. Prawda wyszła po latach. "Byłem nękany, molestowany seksualnie i gwałcony"
  3. Wybory 2020. Uwaga, niedługo mija ważny termin dla wszystkich Polaków
  4. Zarzuty po ogromnej tragedii. Matka osierociła trójkę dzieci
  5. Nieszczęśliwy wypadek. Kobieta wypadła z okna
  6. Trudno pojąć, wszystko zaledwie trzy dni po narodzinach synka. Media opublikowały wymowne zdjęcia Rozenek
Tragiczne wiadomości z Mazowsza. Wypadek w elektrowni, nie żyje młody mężczyznaTragiczne wiadomości z Mazowsza. Wypadek w elektrowni, nie żyje młody mężczyznaCzytaj dalej

Następny artykuł