Zacznie się już niedługo, wstrząśnie wszystkimi Polakami. Jasnowidz Jackowski przewiduje ogromny skandal i kompromitację

Autor Alicja Guz - 23 Czerwca 2020
Krzysztof Jackowski najnowsza wizjaŹródło: YouTube, Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski, czyli znany jasnowidz z Człuchowa podzielił się swoją kolejną wizją. Tym razem w najnowszej przepowiedni wróży kompromitację w niedzielę 28 czerwca. Według jasnowidza tego dnia dojdzie do niespodziewanego zdarzenia. Co przepowiedział Jackowski? Sprawdźcie jego najnowszą wizję, która może dotknąć również stolicę Polski - Warszawę.

Najnowsza wizja Jackowskiego

Krzysztof Jackowski chętnie dzieli się swoimi wizjami. Ostatnio często wypowiada się na tematy, którymi żyje polskie społeczeństwo. Na naszym portalu pisaliśmy już o jego przepowiedniach dotyczących pożaru w Warszawie, kobiety, która miała odmienić los prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego, a także o protestach na szeroką skalę. Jaka jest najnowsza wizja jasnowidza z Człuchowa?

Dzisiaj grzeje:
1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
2. Nikt się nie spodziewał, nagły protest przed TVP. Strajkujący zapowiadają głodówkę
3. Po 500 plus na wakacje nie składasz wniosku, ale też nie dostaniesz ot tak. W systemie jest haczyk

Klientka Żabki bała się wejść do sklepu

Wizje Jackowskiego 2020

W wizjach Jackowskiego pojawiał się również wątek zbliżających się wyborów prezydenckich. Nie tak dawno informowaliśmy, że jasnowidz z Człuchowa w swoich przepowiedniach zastanawiał się, czy Koalicja Obywatelska nie zrobiła prezentu obecnemu prezydentowi Andrzejowi Dudzie, zamieniając kandydaturę Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na Rafała Trzaskowskiego. W nowej wizji Jackowskiego również pojawiają się nazwiska dwóch czołowych kandydatów na urząd prezydenta - w tym obecnego prezydenta Warszawy.

Potężny huk, a potem pożar. Znów płoną auta w WarszawiePotężny huk, a potem pożar. Znów płoną auta w WarszawieCzytaj dalej

Jasnowidz Jackowski widzi przyszłość

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej wizji pochylił się nad losem dwóch kandydatów w wyborach prezydenckich. - Nie wiem, co to ma znaczyć, nie umiem nawet wytłumaczyć tego, co poczułem ... Skojarzył mi się prezydent Duda, ale i też kontekst Rafała Trzaskowskiego - powiedział w filmiku udostępnionym na YouTube. Następnie dodał, że w niedzielę wyborczą może wydarzyć się coś, co wstrząśnie całą kampanią. Co miał na myśli jasnowidz Jackowski w swojej najnowszej przepowiedni?

Wybory 2020 według jasnowidza Jackowskiego

Krzysztof Jackowski nie mówi wprost, co ma się wydarzyć w niedzielę 28 czerwca. - Niedziela... niedziela, przeciągnie, nie wiem, o co chodzi.... W niedziele możemy być zaskoczeni w kampanii wyborczej albo wydarzy się coś, o czym wszyscy będą mówili - podsumował Jackowski.

Pilny komunikat sanepidu. Groźna bakteria w serze z LidlaPilny komunikat sanepidu. Groźna bakteria w serze z LidlaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  3. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość
  4. Spojrzeli na rów i się zatrzymali. Nie zauważył zagrożenia, nie żyje. Tragedia
  5. Kobieta pokazała sąsiadom swój paragon ze sklepu. W sieci zawrzało
  6. Zacznie się już za kilkanaście godzin. Ogromne zagrożenie dla części Polski
Uwaga, salmonella. Pilny apel GIS. Natychmiast zwróć produkt do sklepuUwaga, salmonella. Pilny apel GIS. Natychmiast zwróć produkt do sklepuCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News