Zacznie się już niedługo, wstrząśnie wszystkimi Polakami. Jasnowidz Jackowski przewiduje ogromny skandal i kompromitację

Autor Alicja Guz - 23 Czerwca 2020
Krzysztof Jackowski najnowsza wizjaŹródło: YouTube, Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski, czyli znany jasnowidz z Człuchowa podzielił się swoją kolejną wizją. Tym razem w najnowszej przepowiedni wróży kompromitację w niedzielę 28 czerwca. Według jasnowidza tego dnia dojdzie do niespodziewanego zdarzenia. Co przepowiedział Jackowski? Sprawdźcie jego najnowszą wizję, która może dotknąć również stolicę Polski - Warszawę.

Najnowsza wizja Jackowskiego

Krzysztof Jackowski chętnie dzieli się swoimi wizjami. Ostatnio często wypowiada się na tematy, którymi żyje polskie społeczeństwo. Na naszym portalu pisaliśmy już o jego przepowiedniach dotyczących pożaru w Warszawie, kobiety, która miała odmienić los prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego, a także o protestach na szeroką skalę. Jaka jest najnowsza wizja jasnowidza z Człuchowa?

Dzisiaj grzeje:
1. Nagłe oświadczenie. Szumowski powiedział, kiedy wróci obowiązek noszenia maseczek
2. Prawie 18 tys. Polaków już niebawem otrzyma ważne wezwania. Będą zaskoczeni

Wizje Jackowskiego 2020

W wizjach Jackowskiego pojawiał się również wątek zbliżających się wyborów prezydenckich. Nie tak dawno informowaliśmy, że jasnowidz z Człuchowa w swoich przepowiedniach zastanawiał się, czy Koalicja Obywatelska nie zrobiła prezentu obecnemu prezydentowi Andrzejowi Dudzie, zamieniając kandydaturę Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na Rafała Trzaskowskiego. W nowej wizji Jackowskiego również pojawiają się nazwiska dwóch czołowych kandydatów na urząd prezydenta - w tym obecnego prezydenta Warszawy.

Potężny huk, a potem pożar. Znów płoną auta w WarszawiePotężny huk, a potem pożar. Znów płoną auta w WarszawieCzytaj dalej

Jasnowidz Jackowski widzi przyszłość

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej wizji pochylił się nad losem dwóch kandydatów w wyborach prezydenckich. - Nie wiem, co to ma znaczyć, nie umiem nawet wytłumaczyć tego, co poczułem ... Skojarzył mi się prezydent Duda, ale i też kontekst Rafała Trzaskowskiego - powiedział w filmiku udostępnionym na YouTube. Następnie dodał, że w niedzielę wyborczą może wydarzyć się coś, co wstrząśnie całą kampanią. Co miał na myśli jasnowidz Jackowski w swojej najnowszej przepowiedni?

Wybory 2020 według jasnowidza Jackowskiego

Krzysztof Jackowski nie mówi wprost, co ma się wydarzyć w niedzielę 28 czerwca. - Niedziela... niedziela, przeciągnie, nie wiem, o co chodzi.... W niedziele możemy być zaskoczeni w kampanii wyborczej albo wydarzy się coś, o czym wszyscy będą mówili - podsumował Jackowski.

Pilny komunikat sanepidu. Groźna bakteria w serze z LidlaPilny komunikat sanepidu. Groźna bakteria w serze z LidlaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Fabryka dzieci" w prywatnym mieszkaniu. Sąsiedzi skarżyli się na krzyki, dokonano przerażającego odkrycia
  2. Jakub Błaszczykowski przeszedł badania medyczne. Klub wydał pilny komunikat
  3. Koronawirus u pracowników episkopatu. Osiem osób zakażonych
  4. Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Mężczyzna został potrącony przez śmieciarkę
  5. Chore, zaniedbane i martwe zwierzęta w schronisku na Mazurach. Stanowcza reakcja władz Warszawy, pomogą psom
  6. Fatalne doniesienia o Mateuszu Morawieckim. Niestety, żywioły uderzyły w jego dom, wstrząsające zdjęcie
Uwaga, salmonella. Pilny apel GIS. Natychmiast zwróć produkt do sklepuUwaga, salmonella. Pilny apel GIS. Natychmiast zwróć produkt do sklepuCzytaj dalej

Następny artykuł