Jasnowidz Jackowski wie, jaka będzie pogoda w sierpniu. Wszystko wyjawił w najnowszej wizji

Autor Alicja Guz - 18 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: You Tube

Krzysztof Jackowski przepowiada pogodę na drugą połowę lata. Jego przepowiednia nie napawa jednak optymizmem. Według wizji jasnowidza z Człuchowa koniec lipca i sierpień będą czasem ulewnych deszczy wywołujących lokalne powodzie i podtopienia.

Niepokojąca wizja jasnowidza Jackowskiego

Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski w najnowszej wizji na lato 2020 nie wróży słonecznej pogody. Wręcz przeciwnie. Przepowiednia jasnowidza z Człuchowa jest dość niepokojąca. Jackowski przepowiada ulewne deszcze i powodzie. Według jasnowidza Polskę czeka prawdziwe załamanie pogodowe, które może doprowadzić do podtopień i dotkliwych strat w rolnictwie. Co więcej, według wizji Krzysztofa Jackowskiego w najbliższym czasie jeden z rejonów kraju czeka duża powódź.

Dzisiaj grzeje:
1. 4-latek wypadł z czwartego piętra. Tragedia w Warszawie
2. Listonosz porzuci przesyłkę, ale wtedy zapłacisz ty. A grozi ci nawet sąd

Przepowiednia jasnowidza Jackowskiego wróży powódź

W swojej najnowszej przepowiedni jasnowidz Krzysztof Jackowski wróży w Polce ulewne deszcze i powódź. Nie jest to optymistyczna prognoza pogody na druga połowę wakacji. - Lipiec, sierpień... Wiecie, jakie miałem wrażenie? Że tego lata jeszcze może dojść do sytuacji, jeżeli chodzi o pogodę, gdzie, wyobraźcie sobie, przez kilka dni tak intensywnie będzie padać, że się zdarzy taka lokalna powódź duża. Przez kilkudniowe deszcze. Takie mam wrażenie - powiedział jasnowidz Jackowski.

Wizje Jackowskiego

Wizje Krzysztofa Jackowskiego często mają swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Trafnie przewidział on protesty w Warszawie, a także zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich i problemy po wyborach. W swoich ostatnich wizjach często wspomina też o wojnie na świecie i konfliktach militarnych, których sutki odczują też Polacy. Jasnowidz z Człuchowa wypowiedział się również na temat zbliżającej się jesieni.

Historyczna chwila, zniknęło rondo Passata. Kierowcy mają nową drogęHistoryczna chwila, zniknęło rondo Passata. Kierowcy mają nową drogęCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nieoficjalnie: nauka zdalna dla dzieci po 12. rż., sklepy otwarte do 19:00. Ujawniamy plany rządu
  2. Kierowca BMW przegrał z warunkami pogodowymi. Wideo
  3. Pogoda w weekend będzie zaskakiwać. Czeka nas duża zmiana temperatury
  4. Pościg w Warszawie. Mężczyzna uciekał z dwójka dzieci
  5. Mężczyzna jechał na rowerze. Nie żyje
  6. Warszawa w czerwonej strefie? Wskazują na to liczby
Media przed chwilą obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej StrzeleckiMedia przed chwilą obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej StrzeleckiCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News