Porażająca wizja. Jasnowidz Jackowski widzi wojsko na ulicach, czy wejdzie do Warszawy?

Autor Julian Bakuła - 5 Listopada 2020
W najnowszej wizji jasnowidz Krzysztof JackowskiŹródło: YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

W swojej najnowszej przepowiedni jasnowidz Krzysztof Jackowski ujrzał obrazy, od których przechodzą ciarki po plecach. Jackowski zobaczył, jak na ulice wchodzą niemieckie wojska. Nie jest to jednak atak, bo wojska wchodzą na nasze terytorium za zgodą Polski. "Straszna granda" - komentuje w wizji jasnowidz Krzysztof Jackowski. Czy żołnierze pojawią się na ulicach Warszawy?

Będzie kolejna akcja w Warszawie, są już zapowiedzi. Kobietom coraz bardziej puszczają nerwyBędzie kolejna akcja w Warszawie, są już zapowiedzi. Kobietom coraz bardziej puszczają nerwyCzytaj dalej

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego

W swojej najnowszej wizji jasnowidz Krzysztof Jackowski ujrzał obrazy, które ocenił jako niepokojące. Jasnowidz z Człuchowa widział obce wojska wkraczające na ulice. Czy pojawią się również w Warszawie?

Jackowski twierdzi, że ominą stolicę. - Rejon Wrocławia, południa Polski, ale Wrocławia, widzę tam wojska, ja je nazwałem wojska niemieckie - mówi Krzysztof Jackowski. Jasnowidz uspokaja jednak, że "absolutnie nic złego się nie dzieje w naszym kraju. To tak, jakby te wojska wchodzą za zgodą naszego kraju, wchodzą, bo tu jest miejsce odpowiednie."

Uderzenie w wizji jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego

Wojska w wizji jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego wkraczają nie tylko do Polski, ale także... do Czech. Nie stwarzają one jednak zagrożenia.

- I w tym czasie, poza tym wszystkim dzieje się, tak to nazwałem, straszna granda w Polsce - mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski, zaznaczając zarazem, że "powód tej grandy będzie przesadzony". Jasnowidz Krzysztof Jackowski niestety nie precyzuje, na czym miałoby polegać wspomniana granda.

Dzisiaj grzeje:
1.Będzie kolejna akcja w Warszawie, są już zapowiedzi. Kobietom coraz bardziej puszczają nerwy
2. Czarny scenariusz zaczął się spełniać. Niepokojące słowa prezesa ws. narodowej kwarantanny. Nie będzie żadnych wyjazdów
3. Do sieci wyciekła rozmowa z karetki. Ratownicy potrzebowali pomocy, końcówka rozmowy ubawi was do łez

Narodowa kwarantanna możliwa za 7 lub 14 dni. Morawiecki o obostrzeniach podczas konferencji na Stadionie NarodowymNarodowa kwarantanna możliwa za 7 lub 14 dni. Morawiecki o obostrzeniach podczas konferencji na Stadionie NarodowymCzytaj dalej

Jasnowidz Krzysztof Jackowski widzi ogień w Turcji

Najnowsza wizja czy przepowiednia opisywana przez jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego dotyczy też ... Turcji.

- Turcja płonie, wielki ogień, wybucha konflikt, ale nie u nas, w Turcji. A potem mówię: w Turcji będą dwa rządy, jeden rząd zdradzi Turcję - twierdzi Jackowski w najnowszej przepowiedni.

Ważna decyzja w wizji jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego

Pod koniec października informowaliśmy na Wawa Info o ważnej decyzji rządu, której podjęcia jasnowidz Krzysztof Jackowski spodziewał się jeszcze tego samego dnia lub niedługo potem. - Trzeba się cieszyć powietrzem i gdzie, oczywiście nie zarażając nikogo, ale gdzie można, to przejść się na spacer do niedzieli. Bo w poniedziałek nasze spacerowanie może zostać dość poważnie utrudnione, lub, być może, uniemożliwione - mówił Jackowski, opisując swoje przeczucia.

Wygląda na to, że tym razem intuicja zawiodła jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego, jako że poniedziałek, o którym mówił, mamy już za sobą - wypadł on 2 listopada. Być może jednak dar wizji, którym dysponuje jasnowidz z Człuchowa, nie pozwala na precyzję, jakiej moglibyśmy sobie życzyć, ale mimo to jego przepowiednie pozostają trafne, spełniając się z pewnym poślizgiem czasowym.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Piłkarz Legii przyłapany na karygodnym zachowaniu. Czy poniesie karę?Piłkarz Legii przyłapany na karygodnym zachowaniu. Czy poniesie karę?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kaufland wprowadza kapitalne rozwiązanie. W czasach pandemii sprawdzi się doskonale
  2. Ciężarówka wpadła w poślizg i zmiotła z drogi samochód - wideo
  3. Prawie tysiąc nauczycieli z Warszawy zakażonych koronawirusem. Ratusz właśnie pokazał najnowsze dane
  4. Pilny apel policji, funkcjonariusz nie może dłużej czekać. Potrzebna jest pomoc dla aspiranta
  5. Narodowa kwarantanna możliwa za 7 lub 14 dni. Morawiecki o obostrzeniach podczas konferencji na Stadionie Narodowym
  6. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda
  7. Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje polski mistrz świata i wybitny trener

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News