Przyjdzie dość szybko, zacznie się wcześnie. Jasnowidz Jackowski przewiduje duże zmiany w pogodzie 2020

Autor Karolina Kraushar - 30 Czerwca 2020
Najnowsza wizja JackowskiegoŹródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, YT

Najnowsza wizja jasnowidza Jackowskiego. Znany wizjoner Krzysztof Jackowski już teraz ujawnił swoją przepowiednię dotyczącą pogody jaka czeka nas jesienią 2020 roku. Najnowsza przepowiednia jasnowidza z Człuchowa nie wszystkim się spodoba. Jaka jest prognoza pogody na jesień 2020 według znanego jasnowidza? Wierzycie w jego przepowiednie? Zobaczcie poniżej co powiedział Krzysztof Jackowski.

Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego

W czerwcu pogoda w Warszawie i na Mazowszu budzi niepokój mieszkańców. Ulewne deszcze zalewają Warszawę i okoliczne miejscowości. Czy pogoda się uspokoi? Jaka będzie prognoza pogody na najbliższe miesiące? Według najnowszej przepowiedni jasnowidza z Człuchowa, którą wyjawiał portalowi se.pl na ochłodzenie będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy. - Moim zdaniem w tym roku jesień przyjdzie dosyć szybko. Przewiduję, że chłodniejszy okres zacznie się już we wrześniu. Ochłodzeniu będą towarzyszyć opady deszczu - wyjawił w swojej wizji Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje:
1. Wstrząsające nagranie momentu katastrofy autobusu. Widać jak spada z wiaduktu
2. Zakup tych marek aut lepiej przemyśl dwa razy. Na 100 aut nawet 250 zgłoszonych problemów

Jasnowidz Jackowski

To kolejna w ostatnim czasie przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego. Na Wawa Info wcześniej pisaliśmy o przepowiedniach Krzysztofa Jackowskiego dla Warszawy. Jackowski wróży w stolicy żywioł. Latem Warszawę ma nawiedzić ogromny pożar. W wizji jasnowidza z Człuchowa pojawia się wysoki budynek. Przepowiednia Jackowskiego mówi o pożarze, który ma wybuchnąć w jednym z warszawskich drapaczy chmur. - Kojarzy mi się, że może dojść do jakiego pożaru w wieżowcu. Nie mówię, że cały spłonie, ale będzie pożar dużego, wysokiego budynku - przewiduje jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Najnowsze przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski to znany jasnowidz z Człuchowa, który już nie raz przestrzegał przed sytuacjami z przyszłości. Niektóre jego wizje faktycznie później miały miejsce. Sprawdziły się bowiem jego przepowiednie o pandemii koronawirusa, w której mówił, że "ludzie będą bali się oddychać", a także o suszy, która w kwietniu dotknęła Polskę i Warszawę. W wizjach Jackowskiego pojawiał się również wątek wyborów prezydenckich.Na naszym portalu pisaliśmy, że jasnowidz z Człuchowa w swoich przepowiedniach zastanawiał się, czy Koalicja Obywatelska nie zrobiła prezentu obecnemu prezydentowi Andrzejowi Dudzie, zamieniając kandydaturę Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na Rafała Trzaskowskiego.

Porażające. Chciał zrobić krzywdę kobiecie sekatorem. Na jaw wyszły wstrząsające faktyPorażające. Chciał zrobić krzywdę kobiecie sekatorem. Na jaw wyszły wstrząsające faktyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy sondaż prezydencki może poważnie namieszać. Rośnie dystans między Dudą i Trzaskowskim, do wyborów tylko 11 dni
  2. Anna Lewandowska nie chciała już dłużej milczeć. Przyznała się do choroby, która wpłynęła na jej życie
  3. Niespodziewany komunikat ministerstwa. Nadchodzą zmiany w kolejnych obostrzeniach
  4. Istny rekord. Trzy okręgi w Warszawie miały 100 procent frekwencji
  5. Rodzice nie zdążyli do szpitala. Kobieta urodziła dziecko w aucie na ruchliwej drodze
  6. Właśnie powiększyła się rodzina Kurdej-Szatan. Mamy pierwsze zdjęcie
Autobus spadł z wiaduktu. Kim była osoba, która zginęła w tragedii?Autobus spadł z wiaduktu. Kim była osoba, która zginęła w tragedii?Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News