Jasnowidz Jackowski wysyła ostrzeżenie. Najnowsza przepowiednia zapowiada koniec, zostało niewiele czasu

Autor Julian Bakuła - 10 Listopada 2020
najnowsza przepowiednia jackowskiegoŹródło: YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Znany jasnowidz Jackowski w swojej najnowszej przepowiedni nie pozostawia złudzeń. Czekają nas mroczne czasy, a obecne turbulencje to dopiero początek szerszych zmian. Kluczowe dla rozwoju wypadków mają być listopad i grudzień. Krzysztof Jackowski twierdzi, że niedługo coś się skończy. Jakie zmiany czekają Warszawiaków? Poniżej najnowsza wizja jasnowidza z Człuchowa.

Rządowy ekspert wygadał się jak może wyglądać lockdown. Zakaz wychodzenia z domu to nie jedyne obostrzenieRządowy ekspert wygadał się jak może wyglądać lockdown. Zakaz wychodzenia z domu to nie jedyne obostrzenieCzytaj dalej

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

Najnowsza przepowiednia, którą jasnowidz Jackowski podzielił się ze słuchaczami podczas transmitowanego przez YouTube spotkania online, nie napawa optymizmem. Audycje Krzysztofa Jackowskiego regularnie oglądają setki Warszawiaków.

Krzysztof Jackowski z podejrzliwością podszedł do obostrzeń narzucanych społeczeństwu w związku z epidemią koronawirusa. - Jesteśmy cały czas uczeni pewnego przyzwyczajania się do obostrzeń. Ma to trwać nie wiadomo jak długo, na pewno nie krótko. (…) Są takie pogłoski, że zaraza może zelżeć za jakiś czas. Dobrze! A to, że zelżeje, nie oznacza nic. To znaczy, że dalej musimy się chronić, bo skoro zelżała, to może się spotęgować - powiedział Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

Wizja Jackowskiego zwiastuje zmiany

- Rzeczywistość przed zarazą minęła, przeszła, jej nie ma. Rzeczywistość po zarazie będzie już inną rzeczywistością. (…) To już jest inna rzeczywistość (...), która ma trwać, która będzie trwała - ostrzega Krzysztof Jackowski, jasnowidz. Prawdziwie niepokojącymi przeczuciami Krzysztof Jackowski podzielił się jednak z uczestnikami spotkania online dopiero w odpowiedzi na pytanie jednej ze słuchaczek. - Ile czasu nam zostało? Kiedy to wszystko jeb***? - zapytała Halinka.

- Halinko, ja jednak mam wrażenie, że niewiele nam czasu zostało. I to jeb***. A listopad - i grudzień - jest bardzo ważny. Pamiętacie, mówiłem o tej Turcji w niedawnej audycji. To miałem wrażenie - ja tego nie powiedziałem w tej audycji - skojarzenie okolic 15 grudnia. Miejmy nadzieję, że podobnie jak z Trumpem to się nie potwierdzi - odpowiedział jasnowidz, odnosząc się do swojej nietrafionej przepowiedni zwycięstwa Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich oraz do niedawnej wizji, w której widział ogień w Turcji.

Dzisiaj grzeje:
1.Ma się zacząć punkt 16 w Warszawie. Ujawniono dokładny plan
2. Ludzie nagle zaczęli uciekać przez okna hostelu, służby w akcji. Porażające wieści zza granicy, goście byli zdruzgotani
3. Każda rodzina będzie musiała zapłacić po 200 zł miesięcznie. Będzie u nas drożej niż w Niemczech

Sprawdzono co się dzieje w kościołach po wprowadzeniu obostrzeń. Dziennikarze opisali jak zachowują się wierniSprawdzono co się dzieje w kościołach po wprowadzeniu obostrzeń. Dziennikarze opisali jak zachowują się wierniCzytaj dalej

"Zatracamy podświadomie indywiduum swoje"

- A kiedy będzie lepiej? - spytała z kolei Wiktoria Kraszewska, inna ze słuchaczek biorących udział w spotkaniu online z jasnowidzem z Człuchowa Krzysztofem Jackowskim. - Wiktorio! Droga Wiktorio, drodzy państwo! Wiecie, co jest najgorsze dla człowieka? Zbiorowe przestraszenie i zbiorowe w pewnym sensie zniewolenie. Bo tak naprawdę źle jeżeli społeczeństwo myśli zbiorowo. A na ogół w wolnym świecie tak nie jest. Ludzie są indywidualistami. Zbiorowo to żyjemy, ale każdy z nas ma swój świat poza tym, swoje życie, swoje sprawy - odpowiedział w swojej przepowiedni jasnowidz Jackowski. Czy w ten sposób Jackowski odniósł się do protestów, które przeszły przez Warszawę?

- Zwróćcie uwagę, że przestraszenie społeczne i obostrzenie społeczne dłuższy czas trwające, być może latami trwające, powoduje, że (…) wytrąca nam się indywidualizm pewien, ponieważ jesteśmy zmuszeni kontrolować siebie na zewnątrz, bo tam nie ma swobody. I czy chcemy, czy nie chcemy, popadamy w takie myślenie i życie stadne, które jest bardzo niedobre dla człowieka, bo - jak mówię - zatracamy podświadomie indywiduum swoje - ostrzegł Krzysztof Jackowski.

Przepowiednie Jackowskiego

Na Wawa Info regularnie relacjonujemy ostatnie przepowiednie jasnowidza z Człuchowa. W ubiegłym tygodniu opisywaliśmy porażającą wizję Jackowskiego, który ujrzał wojska niemieckie wkraczające do polskich miast. Wygląda na to, że nie pojawiłyby się w Warszawie. Zdaniem jasnowidza Jackowskiego nie chodzi tu o działania wojenne, jako że w opisywanej wizji wojska te wkraczały do Polski za zgodą naszego kraju. Niemieckie wojska miałyby pojawić się także w Czechach.

W tym samym czasie w Polsce miałoby zdaniem Krzysztofa Jackowskiego nastąpić "uderzenie na rząd", co jasnowidz z Człuchowa nazwał "straszną grandą". - Powód tej grandy będzie przesadzony - dopowiedział Jackowski. Biorąc pod uwagę, że siedzibą rządu jest Warszawa, także w stolicy można spodziewać się w świetle wizji Jackowskiego poważnych niepokojów społeczno-politycznych.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Fatalna informacja dotarła do mediów. Niestety, nie żyje zasłużony Mariusz WojtalewiczFatalna informacja dotarła do mediów. Niestety, nie żyje zasłużony Mariusz WojtalewiczCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Może pomóc w walce z koronawirusem. Jest dostępna praktycznie w każdej aptece
  2. 46-letni mężczyzna wracał z grzybobrania. Umierał w męczarniach
  3. Co dzieje się w szpitalu na Stadionie Narodowym? Ujawniono niepokojące szczegóły
  4. Niespodziewanie w nocy ogłosili decyzję. Kompletna zmiana planów, wiadomo jak będzie wyglądał 11 listopada
  5. Czy kościoły powinny zostać zamknięte? Większość Polaków nie ma wątpliwości
  6. Oburzeni wierni wyszli z kościoła, nie chcą mieć nic wspólnego z księdzem. Zapowiadają dalsze działania
  7. Zakażony COVID-19 uciekł ze szpitala do Biedronki. Wydały go własne ręce

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News