Jasnowidz Jackowski znowu ostrzega. Niepokojąca wizja. Zacznie się niedługo

Autor - 3 Lipca 2020
Jasnowidz Jackowski znowu ostrzegaŹródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się z widzami niepokojącymi wizjami na temat przyszłości Polski. Już w czerwcu jasnowidz ostrzegał przed nadchodzącą wielką wojną. Choć jego słowa są kontrowersyjne, nadal podtrzymuje, że już niebawem na świecie wybuchnie wielka wojna. Sytuacja jest poważna. Jak mówi nowa przepowiednia Jackowskiego, jesienią trzeba będzie zacząć robić zapasy żywności. W najnowszej przepowiedni Jackowskiego pojawiła się również wizja związana z Polski rządem. Zdaniem jasnowidza z Człuchowa może dojść do zamachu stanu i rozbicia rządu.

Krzysztof Jackowski przewiduje dużą wojnę

W sieci pojawiło się nowe nagranie, na którym Krzysztof Jackowski zdradza, co według niego już niedługo może wydarzyć się w Polsce. Po raz kolejny w wizjach jasnowidza maluje się niepewna i przerażająca przyszłość. - Dla mnie nie ulega wątpliwości, że zaczyna się to, co zapowiadam. Duża wojna na świecie. Obojętnie co myślicie o mnie, obojętnie czy wam się to podoba, czy nie - pewnie ogłosił Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje:
1. Zaskakująca decyzja popularnego kebaba. Nie masz maseczki? Nie będziesz obsłużony
2. Oto jak zarobić nad Bałtykiem. Toaletowi biznesmeni windują ceny, zapłacisz nawet 15 złotych

Jackowski o rządzie

Już wcześniej pisaliśmy o wizjach Krzysztofa Jackowskiego dotyczących wyborów prezydencki. Tym razem jasnowidz również w swoich przepowiedniach odniósł się do rywalizacji o fotel prezydenta między Andrzejem Dudą a Rafałem Trzaskowskim. - Nie rozumiem tego zdania - rozpoczyna Jackowski. - Druga tura wyborów, a rząd się zacznie rozsypywać. Ja nie mówię, że teraz, ale rozsypka rządu. Napięcie jest takie, że może to grozić zamachem stanu. Mówię tylko słowa, które czuję. Nie wiem kto, gdzie, myślę o Polsce. To są poczucia o Polsce. Rząd coś kombinuje w naszym kraju. Nikogo nie oskarżam ani nie sugeruje, ale to wręcz pachnie jak zamach stanu. Uważam, że ten rząd na pewno nie doczeka następnych wyborów w tym składzie, w jakim jest i w ogóle jako rząd - wyjawił Jasnowidz z Człuchowa.

Potężna wichura odcięła drogę do szpitala. Kobieta zaczęła rodzić w samochodziePotężna wichura odcięła drogę do szpitala. Kobieta zaczęła rodzić w samochodzieCzytaj dalej

Niepokojąca wizja Jackowskiego

Niestety wizje Jackowskiego po raz kolejny budzą ogromny niepokój. Według jasnowidza ma nastąpić rozbicie rządu w Polsce - Wiecie, co mi się kojarzy? Rząd sobie działa, a tam w środku w nim aż wrze. Ale to nie jakaś kłótnia jedni z drugimi. Rząd ma coś zrobić, do czegoś doprowadzić, coś wykonać co ma wyglądać jak rozbicie rządu - przewiduje jasnowidz z Człuchowa.

Jackowski: będzie jeszcze gorzej

Tym razem nie możemy liczyć na słowa otuchy od Jackowskiego. Jasnowidz w swoich najnowszych wizjach widzi wyłącznie niebezpieczeństwo. - Nie miejcie wątpliwości. To, co się dzieje, mówię to w pełni odpowiedzialnie. To, co się dzieje w naszym kraju, to co się dzieje w Europie, jest to przygotowanie nas do tego, co dopiero ma się stać - ostrzega Krzysztof Jackowski. Internauci zaniepokojeni wizjami jasnowidza pytali o to, czy powinni zacząć robić zapasy żywności na czas wojny, która według Jackowskiego niebawem nadejdzie. Zdaniem jasnowidza do końca lata nie ma potrzeby myśleć o gromadzeniu jedzenia, jednak jesienią sytuacja ulegnie zmianie. - Ja powiem wam tak, im bliżej listopada, robić. Nie upieram się przy listopadzie, ale niepokoi mnie ten listopad - wyjawił Jackowski.

Inwazja wielkiej ćmy w Warszawie. Gigantyczne owady w mieszkaniachInwazja wielkiej ćmy w Warszawie. Gigantyczne owady w mieszkaniachCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na widok paragonu niejednego zamurowało. Nawet właściciele restauracji nie mogli uwierzyć, jak do tego doszło?
  2. Kamil Stoch nie zarabia wyłącznie na sporcie. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić kochająca żona
  3. Tragedia w Płocku. 82-latka wyleciała przez okno
  4. Paraliż na S8. Gigantyczny korek, trudna sytuacja
  5. 85-latek kierował samochodem pod wpływem. Spowodował wypadek
  6. Trąba powietrzna przeszła przez polskie miasto, porażające zdjęcia szkód. Ciężko powstrzymać łzy
Z ostatniej chwili: TIR uderzył w wiadukt. Kabina kierowcy zniszczonaZ ostatniej chwili: TIR uderzył w wiadukt. Kabina kierowcy zniszczonaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News