Jarosław Kaczyński ma Tik Toka. Widzieliście?

Autor - 12 Września 2020
Jarosław Kaczyński na Tik TokuŹródło: Wikipedia, By Kancelaria Sejmu / Rafał Zambrzycki - Konferencja naukowa "Konstytucja Solidarności", CC BY 2.0,

Jarosław Kaczyński nagrał Tik Toka, w ten sposób prezes Prawa i Sprawiedliwości namawia do poparcia projektu ustawy w sprawie zakazu hodowli zwierząt futerkowych. Do wzięcia udziału w akcji Kaczyński nominował jedną z najważniejszych osób w kraju.

Jarosław Kaczyński na Tik Toku

Jarosław Kaczyński zaskoczył wszystkich, kiedy pojawił się w sobotę rano na Tik Toku. Prezes postanowił zaistnieć w młodzieżowej aplikacji, aby namówić do ochrony praw zwierząt w Polsce. Minutowy filmik zapoczątkował w mediach akcję społecznościową #StopFurChallenge. Jej uczestnicy mają za pośrednictwem mediów społecznościowych wyrazić swoje poparcie dla tzw. "piątki dla zwierząt".

Dzisiaj grzeje:
1. Nagle przerwano lekcje. Wielka ewakuacja w szkole, 800 uczniów wybiegło z placówki

2. Tydzień bez litości. Zmasowane kontrole policji, radiowozy będą dosłownie wszędzie

"Piątka dla zwierząt"

"Piątka dla zwierząt" to ustawa, która ma między innymi zakazać hodowli zwierząt przeznaczonych na produkcję futer, wprowadzić humanitarne traktowanie zwierząt hodowlanych czy powstrzymanie wykorzystywania zwierząt w celach rozrywkowych i widowiskowych. - To jest naprawdę potrzebne. Tutaj dzieje się bardzo wiele złego i musimy temu złu zapobiec. Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę. Ja ją popieram z całego serca - podkreślił Jarosław Kaczyński w nagraniu opublikowanym na profilu Forum Młodych PiS na TikToku.

Nominacja dla premiera

Podobnie jak w przypadku innych tego typu akcji do jej rozpropagowania nominuje się kolejne osoby. Jarosław Kaczyński do wzięcia udziału w akcji nominował jedną z najważniejszych osób w kraju - Chciałbym nominować dwie osoby: pana premiera Mateusza Morawieckiego i pana posła, przewodniczącego zarządu naszej partii Krzysztofa Sobolewskiego do tego, by dalej w tym kierunku działali, żeby ta akcja się udała, bo naprawdę jest potrzebna zwierzętom, ale jest przede wszystkim potrzebna ludziom, szczególnie dobrym ludziom - zaapelował prezes PiS.

Już jutro ludzie znów wyjdą na ulice. Policja w gotowości, będą duże utrudnieniaJuż jutro ludzie znów wyjdą na ulice. Policja w gotowości, będą duże utrudnieniaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będzie zaostrzenie zakazu dla wszystkich Polaków. Minister Zdrowia potwierdził
  2. Marek Sekielski po latach nie chce niczego ukrywać. Za kulisami "Faktów" TVN działy się niewyobrażalne rzeczy
  3. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  4. Zadzwoniła do córki, pożegnała i skoczyła do Wisły. Porażająca akcja służb w Warszawie
  5. Najbardziej pożądany adres w stolicy. Kuba Błaszczykowski kupił trzy apartamenty przy Złotej 44
  6. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę
Obrazy WawaINFO"Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny". Ogromna burza o billboardy w WarszawieCzytaj dalej

Następny artykuł