Janusz Korwin-Mikke zderzył się z ciężarówką

Janusz Korwin-Mikke miał kolizję w Otwocku. Poseł Konfederacji kierował fiatem, który zderzył się z ciężarówką. Jak podaje rmf24.pl, policyjny system do weryfikacji uprawnień się zepsuł i funkcjonariusze nie mogli sprawdzić czy Korwin-Mikke miał uprawnienia do kierowania samochodem.
Skręcał w prawo
Do zdarzenia doszło około godziny 20 w poniedziałek, kiedy poseł włączał się do ruchu na ulicy Kraszewskiego. Fiat punto podczas skrętu w prawo uderzył w prawidłowo jadącą ciężarówkę.
Na szczęście nikomu nic się nie stało. Za kierownicą auta ciężarowego siedział młody mężczyzna. Policja, która przyjechała na miejsce zbadała obu kierowców na obecność alkoholu. Okazało się, że byli trzeźwi.
Mandatu nie było
- Ciężarówka skręcała w lewo, ja w prawo i w czasie manewru skrętu otarłem się o felgę. Zupełnie nic się nie stało. Na miejscu była policja, która musiała potwierdzić kolizję ze względu na leasing ciężarówki. Mandatu nie dostałem - powiedział Janusz Korwin Mikke w rozmowie z "Super Expressem".
Z kolei RMF FM podaje, że policja sprawdza, czy Janusz Korwin Mikke miał prawo jazdy. - Nie miał przy sobie dokumentu, a nie udało się automatycznie potwierdzić jego uprawnień. To wyjaśnianie trochę potrwa - powiedział dziennikarzowi radia RMF FM jeden z funkcjonariuszy.
Czekamy na Wasze informacje
wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy
Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:
- Południowa Obwodnica i nowy most na Wiśle otwarte. Kiedy tunel na Ursynowie?
- Wędkarz wpadł do Kanału Żerańskiego
- Rozpoznasz swój dom? Urząd Miasta opublikował najnowsze zdjęcia lotnicze stolicy
Zobacz jak wygląda budowa Południowej Obwodnicy Warszawy:
Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News: