Przeraźliwa przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz mówi o dziwnej rzeczy. Co się wydarzy?

Autor Julian Bakuła - 4 Czerwca 2020
Jackowski najnowsza wizjaŹródło: YouTube Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski, słynny na cały kraj, choć kontrowersyjny jasnowidz z Człuchowa przepowiada mrożące krew w żyłach wydarzenia. "W Europie lada moment zacznie się dziać coś militarnego." Czy czeka nas III wojna światowa? Co stanie się iskrą zapalną globalnego konfliktu?

Przepowiednie Jackowskiego

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, znany jest ze swojego szczególnego daru. Według wielu osób potrafi przepowiadać przyszłość. Na swojej stronie chwali się poświadczeniami współpracy z policją, która często - zwykle na prośby rodzin poszukiwanych osób - angażowała go do śledztwa. Na Wawa Info pisaliśmy o jego przepowiedniach na temat protestów w Warszawie, stanu nadzwyczajnego oraz tajemniczej kobiety, która miała odmienić los Rafała Trzaskowskiego.

Dzisiaj grzeje:
1. TVN przywróci kultowy serial, który oglądały miliony. Emisja już niedługo, kiedy?
2. Wypłata gotówki już nie wszędzie taka prosta. Weszły kolejne ograniczenia

Jackowski o III wojnie światowej

Najnowsza przepowiednia jasnowidza nie jest zbyt pokrzepiająca. Zdaniem Jackowskiego z pozoru odległe od siebie wydarzenia wstrząsające światem w pierwszej połowie 2020 roku są ze sobą głęboko powiązane i mogą wkrótce doprowadzić do prawdziwej geopolitycznej katastrofy. - Wydarzenia w Stanach Zjednoczonych i pandemię u nas trzeba łączyć ze sobą. Czeka nas czas trudny, on się rozwija - mówi. Jasnowidz wieszczy, że współwystępowanie tak dramatycznych wydarzeń na kuli ziemskiej, a także dramatyczne skutki, jakie mogą wyniknąć z teraźniejszych kłopotów, mogą doprowadzić do konfliktu zbrojnego.

Jackowski w najnowszej wizji o "bardzo dziwnej rzeczy"

- Bardzo dziwna rzecz mi się kojarzy. Mianowicie taka, że to, co się dzieje w Stanach jest mimo wszystko pewną prowokacją i chodzi o to, żeby tam właśnie były niepokoje, rozruchy. (...) Ja mam wrażenie, że w Europie lada moment zacznie się dziać coś militarnego. Wszystko to, co się będzie działo będzie dla nas niezrozumiałe - dodaje Jackowski. Kreślone przez niego czarne scenariusze można potraktować jako zapowiedź III wojny światowej. Oby tym razem intuicja zawiodła jasnowidza z Człuchowa.

TVN przywróci kultowy serial, który oglądały miliony. Emisja już niedługo, będzie hitTVN przywróci kultowy serial, który oglądały miliony. Emisja już niedługo, będzie hitCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Andrzej Duda odwiedził gwiazdy programu "Rolnik szuka żony". Co tam się wydarzyło?
  2. Młoda Karolina Małysz wprawiła fanów w zdziwienie. Gdy zobaczyliśmy jej zdjęcia, oniemieliśmy
  3. Włamanie roku w Warszawie. Mężczyźni wdarli się do domu i urządzili libację
  4. WHO podało do wiadomości najnowszy wynik badań. Naukowcy są pewni: maseczki faktycznie działają
  5. Znasz ich? Natychmiast zgłoś się na policję. Są pilnie poszukiwani
  6. Przez 25 lat nie zmywała makijażu z oczu, efekt odbiera mowę. Ostrzegamy, tylko dla osób o mocnych nerwach

Zmiany w parafiach w Warszawie i na Mazowszu. Archidiecezja właśnie wydała komunikatZmiany w parafiach w Warszawie i na Mazowszu. Archidiecezja właśnie wydała komunikatCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News