Zaskakująca wizja Jackowskiego. Jasnowdz mówi o ogromnym błędzie. Co się wydarzy?

Autor Alicja Guz - 17 Czerwca 2020
Krzysztof JackowskiŹródło: YouTube, Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski, czyli znany jasnowidz z Człuchowa ponownie wypowiedział się na temat wydarzeń, które czekają mieszkańców Warszawy i całej Polski. Podczas swojej wizji, stwierdził, że popełniono bardzo duży błąd. W jednej ze swoich najnowszych przepowiedni opowiada o jego konsekwencjach i o tym co stanie się w naszym kraju. Zgadzacie się z najnowszą wizją jasnowidza Jackowskiego?

Przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

W Wawa Info wielokrotnie pisaliśmy o przepowiedniach Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa. Opowiadał on, że w swoich wizjach widzi ogromny pożar w stolicy, kobietę, która odmieni los Rafała Trzaskowskiego oraz protesty na szeroką skalę. Tym razem po raz kolejny zabrał głos w sprawie wyborów prezydenckich, które mają odbyć się w niedzielę 28 czerwca.

Dzisiaj grzeje:
1. Tłumy rzucą się na Biedronkę. Arbuz, olej, delicje, mleko, soki za złotówkę
2. Jeden z urzędów wznawia pracę od poniedziałku. Inspektorzy mogą zapukać także do ciebie

Jackowski wróży kto wygra wybory ?

Zdaniem jasnowidza Jackowskiego wynik wyborów jest już przesądzony. Wygra je obecny prezydent Andrzej Duda, a ułatwi mu to kandydat Koalicji Obywatelskiej. - Zastanawiam się, czy KO nie zrobiła prezentu panu Dudzie, wystawiając pana Trzaskowskiego. Dlaczego tak mówię? Pani Kidawa-Błonska miała bardzo mało poparcia, ale przez tę sytuację wzrosło poparcie na pana Hołownię m.in. - powiedział Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski o wyborach

Jackowski w dalszej części przepowiedni mówi, że zamiana Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na Rafała Trzaskowskiego była błędem strategicznym Koalicji Obywatelskiej. - I teraz, jeśli KO jest wrogiem PiS-u, to mogli utrzymać panią Kidawę-Błońską i mimo wszystko postawić na Hołownię. Ale nie, postawili na pana Trzaskowskiego. I teraz uwaga! Ci co są zdeklarowani na pana Dudę, na pewno na pana Trzaskowskiego nie zagłosują. Czyli postawienie Trzaskowskiego nie odbiera głosów panu Dudzie, ale odbiera głosy Hołowni, panu Kamyszowi, itd. Powiem tak, jeśli dojdzie do tych wyborów, to wygra pan Duda. Drugi będzie Trzaskowski, ale z dość odległym wynikiem do pana Dudy - podsumowuje swoje wizje Krzysztof Jackowski.

Zoo przekazało smutne wiadomości. Nocą odszedł 2-letni nosorożec. Nie pomogła reanimacjaZoo przekazało smutne wiadomości. Nocą odszedł 2-letni nosorożec. Nie pomogła reanimacjaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Korzystasz z 500 plus? Dostaniesz jeszcze więcej, za pośrednictwem SMS-a możesz otrzymać specjalny dodatek na wakacje
  2. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  3. Maszyna rolnicza nagle wciągnęła mu rękę. Ogromna tragedia na polu
  4. Akcja służb w bibliotece BUW. Wszystkich ewakuowano, jest podejrzenie bomby
  5. Pilny komunikat mazowieckiej policji. Sytuacja jest poważna
  6. Córka Jackowskiego już dłużej nie będzie milczała. Wszystko się wydało, porażające wyznanie
Najnowsze doniesienia o bonie 500 plus. Wiemy jak ma wyglądać, kto go dostanieNajnowsze doniesienia o bonie 500 plus. Wiemy jak ma wyglądać, kto go dostanieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News