W głowie się nie mieści, co trzymał w książce. Gdy spał, złożono mu niespodziewaną wizytę

Autor Aleksandra Olbryt - 20 Sierpnia 2020
PolicjaŹródło: kppotwock.policja.waw.pl

Informacje płynące z policji z Otwocka są zatrważające. Chodzi o bardzo młodego człowieka, o którego losie teraz zadecyduje sąd rodzinny. Szesnastolatek z Józefowa trzymał narkotyki w swoim pokoju. Wciąż mieszkał z rodzicami.

Informacje z Policji: nalot na mieszkanie 16-latka

16-letni mieszkaniec Józefowa, którego wybudziła ze snu „wizyta” policjantów z ogniwa do spraw nieletnich i patologii, nie potrafił racjonalnie wyjaśnić, czym jest proszek trzymany przez niego tuż przy łóżku. - Kolejne zawiniątko z białym proszkiem policjanci znaleźli w książce w szafce pod biurkiem. Narkotester rozwiał wszelkie wątpliwości, wskazując, że zabezpieczone substancje to amfetamina. 16-latka przesłuchano już w charakterze nieletniego sprawcy czynu karalnego. Teraz oceną narkotykowego „występku” zajmie się sąd rodzinny. Policjanci już planują kolejne realizacje w ramach postępowań dotyczących nieletnich - relacjonuje nadkom. Daniel Niezdropa z KPP w Otwocku.

Dzisiaj grzeje:
1. To koniec, kultowy sklep znika z centrum Warszawy. Jest oficjalna decyzja
2. Miało być wyrównanie emerytur, będzie w pakiecie srogi podatek. Rząd kosztem Polek będzie łatać dziurę budżetową

Absurdalne zasady w PKP. Masz dwa, nie pojedzieszAbsurdalne zasady w PKP. Masz dwa, nie pojedzieszCzytaj dalej

Policja walczy z demoralizacją

- Policjanci z ogniwa do spraw nieletnich z Otwocka, bardzo skutecznie zwalczają i ujawniają nie tylko przestępstwa popełniane przez nieletnich, ale też wszelkie przejawy demoralizacji. Pracując przy sprawach nieletnich, funkcjonariusze wpadli na trop 16-latka z Józefowa, który mógł ukrywać narkotyki. Policjanci postanowili sprawdzić podejrzenia i dokładnie skontrolować mieszkanie, w którym mieszkał z rodzicami. Kiedy policjantów wpuściła do mieszkania matka 16-latka, ten spał w najlepsze - opowiada nadkom. Niezdropa. Nastolatek wybudził się, gdy funkcjonariusze wkroczyli do jego pokoju. Nie potrafił wydusić z siebie słowa, gdy zapytali go o charakterystyczny proszek znajdujący się obok jego łóżka.

Sąd rodzinny za posiadanie narkotyków

- 16-latek został zabrany z domu na komendę, gdzie przesłuchano go w charakterze nieletniego sprawcy czynu karalnego przestępstwa narkotykowego. Sprawą nastoletniego posiadacza narkotyków zajmie się teraz sędzia rodzinny - podsumowuje nadkom. Niezdropa. Apel do rodziców - rozmawiajcie z dziećmi i poświęcajcie im czas. Trudno uwierzyć, że chłopiec mieszkał pod jednym dachem z rodzicami i w swoim pokoju trzymał twarde narkotyki, nawet nie próbując ich ukryć.

Warszawa nie może sobie poradzić. Milowy krok za innym miastemWarszawa nie może sobie poradzić. Milowy krok za innym miastemCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na miejscu straż, karetki, z samochodu nic nie zostało. Nie żyje 5 osób, wśród ofiar mogą być Polacy
  2. Wjechał luksusowym Porsche w przyczepę. Pozwał rolnika, nie miał za grosz litości
  3. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Padły ostre słowa o Agacie Dudzie
  4. Czerwony alert dla całego Mazowsza. Ostrzeżenia IMGW w prawie całej Polsce
  5. Absurdalne zasady w PKP. Masz dwa, nie pojedziesz
  6. Ujawniono prawdziwą liczbę infekcji Covid-19. Ma się nijak do oficjalnej
Nie żyje wspaniały muzyk. Jego piosenki śpiewały pokolenia WarszawiakówNie żyje wspaniały muzyk. Jego piosenki śpiewały pokolenia WarszawiakówCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News