Wstrząsające doniesienia. Dramatyczna akcja służb z samego rana, nie można było zrobić więcej

Autor - 15 Sierpnia 2020
Informacje z Góry KalwariiŹródło: twitter.com Komenda Miejska Policji w Białymstoku

Informacje płynące z Góry Kalwarii mogą przerazić. Sytuacja była fatalna, konieczna była natychmiastowa akcja służb. Szybka reakcja policjantów i ich wyczerpujące działania sprawiły, że udało się opanować sytuację. W danej chwili nie można było zrobić więcej.

Informacje z Góry Kalwarii

Informacje, jakie od rana napływają z podwarszawskiej miejscowości, mogą niepokoić. Na jeden z dyżurnych komisariatów w sobotę rano zgłoszono przypadek mężczyzny, który stracił przytomność. Sytuacja była bardzo poważna, bowiem ten nie oddychał. Podjęto natychmiastową decyzję o wysłaniu pod wskazany adres dwóch funkcjonariuszy policji, którzy już kilka minut po otrzymaniu wezwania byli na miejscu.

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromny pożar, cały budynek w ogniu. Sytuacja jest poważna. Mamy wideo
2. Przynajmniej 2400 zł emerytury i szereg ulg dla seniorów. Sejm właśnie przyjął ustawę niemal jednogłośnie

Wsiadł do Wsiadł do "auta na minuty" i odebrało mu mowę. Nie spodziewał się, co znajdzie w środkuCzytaj dalej

Dramatyczna akcja ratunkowa

Sytuacja wyglądała bardzo źle. Mężczyzna stracił przytomność i nie dawał oznak życia. Policjanci nie zwlekając podjęli się reanimacji i nie poddawali się przez 25 minut. Wezwano także Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Gdy medykom udało się dotrzeć na miejsce, funkcje życiowe mężczyzny zostały przywrócone, w takim stanie został przetransportowany do szpitala, gdzie już lekarze ustalą przyczyny utraty świadomości. Policjanci wykazali niezwykłym profesjonalizmem i wytrwałością. W danej chwili nie mogli zrobić więcej, ale trzeba przyznać, że dzięki swojej wiedzy udało się uniknąć tragedii.

Wzorowa postawa funkcjonariuszy

Policjantami, którzy tak sprawie przeprowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową, byli dzielnicowy mł. asp. Andrzej Łepecki i policjant z zespołu patrolowo-interwencyjnego sierż. szt. Adrian Chustecki. Na pochwałę zasługuje ich tempo działania oraz umiejętności. Ich przykład pokazuje także, jak ważne jest znanie zasad udzielania pierwszej pomocy, bowiem dzięki nim faktycznie można uratować czyjeś życie w najmniej spodziewanym momencie.

Policja apeluje o pomoc. Sprawa jest bardzo poważna, trzeba działać szybkoPolicja apeluje o pomoc. Sprawa jest bardzo poważna, trzeba działać szybkoCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jarosław Jakimowicz czekał na pogrzeby, by okradać groby. "Wzięliśmy łopaty, odrzuciliśmy wieńce"
  2. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą
  3. Uwaga, żółty alarm dla połowy kraju. Zagrożenie zdrowia i życia, sytuacja jest poważna
  4. Pilna, nagła akcja CBŚ w warszawskiej placówce medycznej. Chodzi o sfałszowane medykamenty
  5. Ogromny owczarek rzucił się na sunię. Poruszająca relacja właściciela
  6. TVP i TVN informują, będzie niebezpiecznie. Zacznie się już dzisiaj
Tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje. Polaków obudziła wieść o wielkiej stracieTragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje. Polaków obudziła wieść o wielkiej stracieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News