Policja przekazała tragiczne informacje. Konieczna natychmiastowa akcja służb

Autor - 10 Sierpnia 2020
Informacje o nieszczęśliwym wypadkuŹródło: Pixabay

Informacje o nieszczęśliwym wypadku na plantacji ogórków przekazała podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. Kobieta doznała poważnego uszkodzenia ciała, została potrącona przez samochód. Pierwszej pomocy udzielili jej pracownicy plantacji. Trwa śledztwo policji, które wyjaśni przyczyny wypadku. Podczas zatrzymania mężczyzna, który kierował pojazdem, był pod wpływem alkoholu.

Informacje w sprawie wypadku

Informacje o tragicznym wypadku z udziałem 47-letniej obywatelki Ukrainy przekazała w rozmowie z Wawainfo.pl podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. - Do wypadku doszło w niedzielę, w godzinach popołudniowych w miejscowości Kamienica w gminie Załuska na plantacji ogórków. 37-letni obywatel Ukrainy poruszający się samochodem dostawczym marki Peugeot, cofając pojazd, najechał na idącą polem 47-latkę - powiedziała podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska.

Dzisiaj grzeje:
1. Krzysztof Jackowski nie mógł dłużej zwlekać. Pilnie alarmuje wszystkich Polaków, sytuacja jest poważna
2. Drakońska kara od UOKiK dla Biedronki. 115 mln zł za wprowadzanie klientów w błąd

Pracownicy pomogli kobiecie

Współpracownicy kobiety niezwłocznie wydostali 47-latkę spod samochodu dostawczego i udzielili jej pierwszej pomocy. O wypadku powiadomiono służby ratunkowe. - Kobieta doznała poważnych obrażeń ciała. Złamała obie nogi oraz rękę - przekazała podkom. Drężek-Zmysłowska.

Zatrzymano kierowcę

37-letni kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Jednak jeszcze tego samego dnia, wieczorem funkcjonariusze zatrzymali obywatela Ukrainy. Policjanci poddali mężczyznę badaniu alkomatem, okazało się, że był pod wpływem alkoholu, miał 0,8 promila. - Pobrano od niego również krew do badania. Policjanci prowadzą w tej chwili czynności, które mają ustalić przyczyny i okoliczności wypadku na plantacji ogórków- wyjaśnia podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska. I dodaje, że “policjanci chcą zweryfikować, czy w chwili wypadku kierowca był pod wpływem alkoholu”.

Niecodzienne widowisko na Wisłostradzie. Tego warszawiacy się nie spodziewaliNiecodzienne widowisko na Wisłostradzie. Tego warszawiacy się nie spodziewaliCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda serialu "M jak miłość" przeszła prawdziwy dramat. Gdy się dowiedziała, myślała, że usłyszała wyrok
  2. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii
  3. Wszyscy mieli nadzieję do samego końca. Niestety, właśnie przekazano smutne informacje, nie żyje
  4. Nagle usłyszeli dziwne dźwięki dochodzące z ziemi. Kiedy poznali powód aż ich zmroziło
  5. W warszawskim szpitalu rodzą się "dzieci na zamówienie"? Porażające ustalenia "Newsweeka"
  6. Tragiczne informacje z ostatniej chwili. W nocy zmarł dziennikarz TVP i TVN
Wypadek na Jeziorze Zegrzyńskim. Zderzyły się dwa skutery wodneWypadek na Jeziorze Zegrzyńskim. Zderzyły się dwa skutery wodneCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News