Policja przekazała tragiczne informacje. Konieczna natychmiastowa akcja służb

Autor - 10 Sierpnia 2020
Informacje o nieszczęśliwym wypadkuŹródło: Pixabay

Informacje o nieszczęśliwym wypadku na plantacji ogórków przekazała podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. Kobieta doznała poważnego uszkodzenia ciała, została potrącona przez samochód. Pierwszej pomocy udzielili jej pracownicy plantacji. Trwa śledztwo policji, które wyjaśni przyczyny wypadku. Podczas zatrzymania mężczyzna, który kierował pojazdem, był pod wpływem alkoholu.

Informacje w sprawie wypadku

Informacje o tragicznym wypadku z udziałem 47-letniej obywatelki Ukrainy przekazała w rozmowie z Wawainfo.pl podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. - Do wypadku doszło w niedzielę, w godzinach popołudniowych w miejscowości Kamienica w gminie Załuska na plantacji ogórków. 37-letni obywatel Ukrainy poruszający się samochodem dostawczym marki Peugeot, cofając pojazd, najechał na idącą polem 47-latkę - powiedziała podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska.

Dzisiaj grzeje:
1. Jest ostateczna decyzja w sprawie 1 listopada. Archidiecezja właśnie potwierdziła
2. Całkiem zamykają granicę, radykalna decyzja, problemy z powrotem do domu. Nasz sąsiad ogłosił
3. Szokujące ustalenia w sprawie potrącenia protestujących. Kierowca BMW to funkcjonariusz ABW

Pracownicy pomogli kobiecie

Współpracownicy kobiety niezwłocznie wydostali 47-latkę spod samochodu dostawczego i udzielili jej pierwszej pomocy. O wypadku powiadomiono służby ratunkowe. - Kobieta doznała poważnych obrażeń ciała. Złamała obie nogi oraz rękę - przekazała podkom. Drężek-Zmysłowska.

Zatrzymano kierowcę

37-letni kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Jednak jeszcze tego samego dnia, wieczorem funkcjonariusze zatrzymali obywatela Ukrainy. Policjanci poddali mężczyznę badaniu alkomatem, okazało się, że był pod wpływem alkoholu, miał 0,8 promila. - Pobrano od niego również krew do badania. Policjanci prowadzą w tej chwili czynności, które mają ustalić przyczyny i okoliczności wypadku na plantacji ogórków- wyjaśnia podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska. I dodaje, że “policjanci chcą zweryfikować, czy w chwili wypadku kierowca był pod wpływem alkoholu”.

Niecodzienne widowisko na Wisłostradzie. Tego warszawiacy się nie spodziewaliNiecodzienne widowisko na Wisłostradzie. Tego warszawiacy się nie spodziewaliCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Minister się wygadał, rząd chce poskromić duże miasta. W grze lockdown w nowej postaci
  2. Pijany kierowca ciężarówki w Lubinie. Jest nagranie
  3. Wszyscy mieli nadzieję do samego końca. Niestety, właśnie przekazano smutne informacje, nie żyje
  4. Nagle usłyszeli dziwne dźwięki dochodzące z ziemi. Kiedy poznali powód aż ich zmroziło
  5. Czy program TVP rozważał przywrócenie tortur wobec kobiet? Tak, to prawda
  6. Nie żyje legenda polskiego sportu. Kochały go tysiące Polaków, był idolem dla wielu osób
Wypadek na Jeziorze Zegrzyńskim. Zderzyły się dwa skutery wodneWypadek na Jeziorze Zegrzyńskim. Zderzyły się dwa skutery wodneCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News