Imprezy w Warszawie. FREE NOW podaje najpopularniejsze adresy

Autor Mateusz Dolak - 7 Lutego 2020
Imprezy w WarszawieŹródło: Pixabay

Gdzie wybrać się na imprezę w Warszawie? - to pytanie zadaje sobie wiele osób w piątkowy i sobotni wieczór. Platforma do zamawiania przejazdów FREE NOW przygotowała listę najpopularniejszych ulic, przy których bawią się mieszkańcy stolicy.

Z analizy szczytu zamówień FREE NOW wynika, że na wieczorne weekendowe wyjścia wybieramy się o 19.00, a wracamy około 1-2 w nocy. Ponadto, lubimy się przemieszczać. W Warszawie najczęściej powtarzające się adresy docelowe wybierane na początek spotkania lub imprezy, zwykle różnią się od adresów odbioru po północy.

Gdzie najchętniej imprezują mieszkańcy Warszawy?

Warszawiacy najczęściej swoje imprezy zaczynają na ulicy Koszykowej, Nowym Świecie czy w Alejach Jerozolimskich. Nic dziwnego, ponieważ przy każdej z tych ulic znajduje się wiele barów, restauracji a także klubów gdzie można spotkać się ze znajomymi. Każde z tych miejsc jest też świetnie skomunikowane z pozostałymi imprezowymi częściami Warszawy.

Po tzw. "biforze" czas na taniec w klubie. "Poszukiwacze nocnych wrażeń najczęściej trafiają do klubów na Mazowieckiej, Nowogrodzkiej (na skrzyżowaniu z ul. Parkingową znanej m.in. z klubu Wesele i Meta) i Marszałkowskiej (od lokali takich jak klub Capitol po bar Warmut). To stamtąd FREE NOW notuje najwięcej zamówień między 1 a 5 w nocy" - czytamy w analizie przygotowanej przez platformę do zamawiania przejazdów.

Następny artykuł