Eksplozja w mieszkaniu, wybuchła hulajnoga. Prokuratura uważa, że winnych nie ma

Autor Alicja Guz - 24 Września 2020
hulajnogaŹródło: wawainfo.pl

Hulajnoga elektryczna eksplodowała w bloku komunalnym na Kłobuckiej. Wybuch wyrwał okno i zniszczył dwa lokale mieszkalne. Prokuratura właśnie umorzyła śledztwo w tej sprawie. Winnych nie będzie. Zdaniem śledczych przyczyną zdarzenia była awaria akumulatora.

Hulajnoga eksplodowała w mieszkaniu

Hulajnoga elektryczna 6 czerwca eksplodowała w mieszkaniu znajdującym się w bloku komunalnym na ulicy Kłobuckiej. Tuz po wybuchu doszło do pożaru, który strawił cały lokal. W związku z tym z użytku wyłączono dwa lokale - ten, w którym doszło do eksplozji, a także mieszkanie poniżej. Jak informowała straż pożarna, w chwili wybuchu w mieszkaniu przebywała matka z dwójką dzieci. Cała trójka została przewieziona do szpitala.

Dzisiaj grzeje:
1. Pilna konferencja Trzaskowskiego. W Warszawie jest źle, będą duże podwyżki

2. W kominku już nie popalisz, o koszeniu trawnika też możesz zapomnieć. Chyba że chcesz dostać monstrualną karę
3. Warszawski miliarder ma nową dziewczynę. Dzieli ich 48 lat ... Kim jest Patrycja Tuchlińska?

Prokuratura umarza śledztwo

Winnych za wypadek nie ma, a prokuratura właśnie umorzyła śledztwo. - Śledztwo w przedmiotowej sprawie zostało umorzone ze względu na stwierdzenie braku znamion czynu zabronionego - przekazała reporterom TVN Warszawa Aleksandra Skrzyniarz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie. - W toku śledztwa ustalono, że przyczyną zdarzenia był stan awaryjny podłączonego do ładowania akumulatora elektrycznej hulajnogi, w wyniku stanu awaryjnego akumulatora lub jego ładowarki doszło do gwałtownego wydzielania się palnego (dymu lub gazu), a następnie jego zapłonu - dodała prokurator. W toku postępowania prokuratura sprawdzała również, czy hulajnoga była rozmontowana lub przerabiana, ale jak przekazała Aleksandra Skrzyniarz, nic takiego nie miało miejsca.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła ewakuacja, tysiące mieszkańców musi uciekać z domów. Zagrożenie życia w polskim mieście, służby wkroczyły do akcji
  2. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  3. Trzy osoby nie żyją, ewakuowano kilkudziesięciu mieszkańców. Samochód uderzył w skrzynkę z gazem, wybuchł pożar
  4. Dramat w parafii w Sokołowie Podlaskim. Młody ksiądz powiesił się na plebanii
  5. Prognozy nie pozostawiają złudzeń, za chwilę będzie gorąco jak w środku lata. W Polskę uderzy zwrotnikowy żar
  6. Czeka nas najdłuższy weekend bez handlu? Tak, to prawda
Ognisko koronawirusa na budowie metra? Wszyscy pracownicy przeszli testy na COVIDOgnisko koronawirusa na budowie metra? Wszyscy pracownicy przeszli testy na COVIDCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News