Nikt nie wiedział, co się dzieje z Hanną Gronkiewicz-Waltz. Media właśnie ujawniły, do końca życia będzie cierpieć

Autor Alicja Guz - 28 Września 2020
Hanna Gronkiewicz-waltzŹródło: wikimedia / Adrian Grycuk

Hanna Gronkiewicz-Waltz przeszła operację stawu biodrowego. W ubiegłym roku była prezydent Warszawy miała wypadek, po którym musiała poddać się wszczepieniu endoprotezy biodra. Mimo że od zabiegu minęło wiele miesięcy, Hanna Gronkiewicz-Waltz nadal odczuwa ból.

Hanna Gronkiewicz-Waltz przeszła operację

Hanna Gronkiewicz-Waltz w ubiegłym roku miała wypadek. Jak podaje Fakt, jego skutkiem była poważna operacja, której musiała poddać się była prezydent Warszawy. - Złamałam szyjkę kości udowej, czego następstwem była operacja - powiedziała Hanna Gronkiewicz-Waltz w rozmowie z Faktem. Ból, który towarzyszył byłej prezydent stolicy przez wiele miesięcy nadal nie minął. - Boli mnie szczególnie przy zmianie pogody. To jest dla mnie coś nowego, czego nigdy wcześniej nie odczuwałam – podkreśliła była prezydent Warszawy w rozmowie z Faktem.

Dzisiaj grzeje:
1. Jaka będzie pogoda w zimie? IMGW pokazało prognozy. Nie mamy dobrych wiadomości
2. Nie żyje. Niewiele osób wiedziało o jego chorobie. Prezes wielkiej firmy na zawsze zapisał się w światowej historii
3. Porażające wiadomości z Płocka. Mężczyzna wypadł z okna hotelu, nie żyje

Hanna Gronkiewicz-Waltz na rehabilitacji

Hannie Gronkiewicz-Waltz udało się mimo bólu odstawić kule, ale nic nie zapowiada, tego by jej rehabilitacja zakończyła się w najbliższym czasie. - Lekarze mówią, że będzie trwała już do końca mojego życia! - powiedziała Gronkiewicz-Waltz reporterom Faktu. Mimo to wiceprzewodnicząca Platformy Obywatelskiej jest pełna optymizmu. - Chodzę na spacery, ćwiczę na rowerze stacjonarnym, to wszystko poprawia moją kondycję, a przecież to ona jest najważniejsza - powiedziała Faktowi. Była prezydent Warszawy dodała również, że udało jej się wyjechać na łódkę na Mazury na kilka dni. - Bo na łódkę wciąż, mimo bólu, mam siłę wchodzić i wychodzić - przekonywała w rozmowie z Faktem.

Warszawa się zazieleni. Tysiące krzewów i ponad 1000 m2 nowych trawników wkrótce pojawi się w stolicyWarszawa się zazieleni. Tysiące krzewów i ponad 1000 m2 nowych trawników wkrótce pojawi się w stolicyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie dostaniesz się do lekarza na NFZ? Jest pomysł, żebyś miał zrefundowaną wizytę w prywatnym gabinecie
  2. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  3. Lamborghini na egzaminie na prawo jazdy. Tak się zdaje w Chojnicach
  4. Niewiarygodne, co stało się w parku w Warszawie. Zapomnieli, że są w miejscu publicznym
  5. "Czajka" pobiła światowy rekord. WIOŚ nie ma wątpliwości. Brawo?
  6. Nowy tatuaż Artura Szpilki. Gdy dowiedzieliśmy się, co przedstawia, spadliśmy z krzeseł (FOTO)
15-latka od kilku miesięcy nie wróciła do domu. Policja apeluje: pomóżmy ją odnaleźć15-latka od kilku miesięcy nie wróciła do domu. Policja apeluje: pomóżmy ją odnaleźćCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News