Wszyscy trzymali kciuki do samego końca. Niestety, spełnił się najgorszy scenariusz, nie żyje

Autor Alicja Guz - 11 Sierpnia 2020
Góra Kalwaria, nie żyje 26-latekŹródło: Unsplash

Góra Kalwaria, zakończono poszukiwania. Od niedzieli 9 sierpnia służby ratownicze poszukiwały 26-letniego obywatela Indii, który przechodził przez Wisłę w okolicy Góry Kalwarii i w pewnym momencie zniknął znajomym z oczu. We wtorek policja przekazała informację, że ciało mężczyzny zostało odnalezione.

Góra Kalwaria - poszukiwania 26-latka

Góra Kalwaria, zakończono poszukiwania 26-latka. Od niedzielnego popołudnia funkcjonariusze policji, strażacy oraz ratownicy WOPR-u poszukiwali 26- letniego obywatela Indii. Mężczyzna wraz z grupą kilku znajomych wypoczywał na wiślańskiej plaży w pobliżu mostu w Górze Kalwarii. - Przed godziną 16.00 postanowili oni przejść na drugi brzeg rzeki. W pewnym momencie grunt pod nogami stracił 26- latek, i natychmiast zniknął pod taflą wody - informował nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie.

Dzisiaj grzeje:
1. Ministerstwo Zdrowia przekazało pilne, nagłe ostrzeżenie dla wszystkich Polaków. Nie chodzi o koronawirusa
2. W czasach kryzysu trzeba liczyć każdy grosz. Polacy oszczędzają najwięcej w całej UE

26-latek nie żyje

We wtorek policja przekazała informację, że poszukiwany mężczyzna nie żyje. - Ciało zostało odnalezione przez paralotniarza koło godziny 9 na wyspie na wysokości Konstancina-Jeziorny - poinformował nadkom. Jarosław Sawicki. - Do godziny 13 nie mieliśmy potwierdzonej jego tożsamości, ale po godzinie 13 na miejsce została przywieziona osoba, która zgłaszała jego zaginięcie, i która go znała. Potwierdziła ona, że jest to zaginiony obywatel Indii - dodał policjant.

Uwaga, duże ognisko koronawirusa na weselu. Kilkadziesiąt osób zakażonychUwaga, duże ognisko koronawirusa na weselu. Kilkadziesiąt osób zakażonychCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Warto zostać w domu, najbliższe dni mogą być niebezpieczne. Ostrzeżenia obejmują ponad połowę kraju
  2. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii
  3. Niebywałe, policja przerwała milczenie. Jest inaczej niż wszyscy myśleli
  4. Potwierdziły się najgorsze obawy. Właśnie podano informacje, niestety nie żyje
  5. Skandal. Nie mieści się w głowie, do czego doszło po chrzcie, rodzice zdruzgotani
  6. Chwilę temu Ministerstwo Zdrowia opublikowało nowe zasady i obostrzenia. Dotkną wielu z nas
W warszawskim szpitalu rodzą się W warszawskim szpitalu rodzą się "dzieci na zamówienie"? Porażające ustalenia "Newsweeka"Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News