Pod żadnym pozorem go nie spożywaj. GIS ostrzega przed niebezpiecznym produktem

Autor Alicja Guz - 22 Lipca 2020
pilneŹródło: wawainfo.pl

GIS wycofał ze sprzedaży kolejny produkt. Rizi Olej z ryżu (500 ml) został uznany za produkt niebezpieczny. Konsumenci, którzy go kupili, nie powinni go spożywać.

GIS wycofuje olej

GIS opublikował komunikat informujący o kolejnym produkcie spożywczym wycofanym ze sprzedaży. Jest nim pochodzący z Tajlandii Rizi Olej z ryżu (500 ml), którego importerem jest Heuschen & Schrouff Oriental Foods Trading. Numer partii wycofanego oleju to RBHSSCO9A, a data minimalnej trwałości - 09.03.2021.

olej wycofany ze sprzedaży

Dzisiaj grzeje:
1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Kobieta pokazała sąsiadom swój paragon ze sklepu. W sieci zawrzało
3. Emerycie, znamy już kwotę czternastej emerytury. Uśmiech na Twojej twarzy gwarantowany

Niebezpieczny olej wycofany przez GIS

GIS w komunikacie poinformował o przyczynie wycofania ze sprzedaży oleju z ryżu. "Na podstawie badań przeprowadzonych przez władze Austrii stwierdzono przekroczenie najwyższego dopuszczalnego poziomu estrów glicydowych (2779 ± 1034 µg/kg) w partii oleju z ryżu objętej komunikatem. Na podstawie tych wyników badań władze Austrii uznały tę partię oleju za produkt niebezpieczny" czytamy w informacji zamieszczonej przez GIS.

Nie spożywaj produktu wycofanego przez GIS

Jak poinformował GIS: "Holenderski podmiot Heuschen & Schrouff Oriental Foods Trading poinformował swoich odbiorców o ryzyku związanym z produktem". Dodał również, że: "Państwowa Inspekcja Sanitarna nadzoruje proces wycofywania i działania podejmowane przez odbiorców produktu w Polsce". Konsumenci, którzy kupili wycofany ze sprzedaży produkt, nie powinni go spożywać.

GIS kazał wstrzymać sprzedaż produktów marki Bonduelle. Opakowania fasolki mogą być uszkodzoneGIS kazał wstrzymać sprzedaż produktów marki Bonduelle. Opakowania fasolki mogą być uszkodzoneCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Do sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego, chodzi o jeden konkretny szczegół
  2. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość
  3. Z ostatniej chwili: na miejscu pojawili się ludzie w kombinezonach, doszło do niebezpiecznej sytuacji
  4. Spojrzeli na rów i się zatrzymali. Nie zauważył zagrożenia, nie żyje. Tragedia
  5. Kobieta pokazała sąsiadom swój paragon ze sklepu. W sieci zawrzało
  6. Zacznie się już za kilkanaście godzin. Ogromne zagrożenie dla części Polski
Przyczepa aż oderwała się od samochodu. Autobus nie miał szansy by zahamowaćPrzyczepa aż oderwała się od samochodu. Autobus nie miał szansy by zahamowaćCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News