Uwaga, salmonella. Pilny apel GIS. Natychmiast zwróć produkt do sklepu

Autor - 19 Czerwca 2020
Salmonella w SezamieŹródło: Pixabay

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wykryciu pałeczek Salmonelli w partii produktu Kresto Sezam. Wycofywanie zakażonej partii producent rozpoczął 18 czerwca pod nadzorem Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Klienci, którzy nabyli zakażony produkt mogą zwrócić go do sklepu.

Salmonella w sezamie

Salmonella Amsterdam i Salmonella Livingstone została wykryta w partii produktu Kresto Sezam, 200g, który oznaczony był do spożycia przed 31 sierpnia 2021 roku. Obecność niebezpiecznych bakterii znaleziono podczas badań urzędowych w jednej z pięciu pobranych próbek. Producent Kresto Sezam - VOG Polska Sp. z o.o., rozpoczął w czwartek 18 czerwca wycofywanie partii sezamu - L200551V464 z obrotu handlowego. Producent przekazał również swoim klientom informację dotyczące zaistniałej sytuacji oraz o możliwości zwrócenia produktu do dostawców. Proces wycofywania produktu nadzorują organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Sanepid ostrzega, że spożycie zanieczyszczonego pałeczkami Salmonella produktu może powodować zatrucie pokarmowe. Osoby, które posiadają produkt z zakażonej bakterią partii mogą zwrócić go do sklepu.

sezam

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromny skandal w McDonald's. Klienci oburzeni niewyobrażalnym zachowaniem. W sieci zawrzało
2. Personel sklepu miał już dosyć, posypały się mandaty. Wezwali policję, bo klienci nie nosili maseczek

Rozpaczliwa walka w bibliotece. Wszystko płynie, woda wlewa się przez sufit. Pracownicy ratują książkiRozpaczliwa walka w bibliotece. Wszystko płynie, woda wlewa się przez sufit. Pracownicy ratują książkiCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zatrważające doniesienia z polskiego miasta. Woda wdarła się do szpitala, koszmarna sytuacja
  2. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  3. Tragiczny finał kłótni w Ząbkach. Kobieta znalazła nieprzytomnego mężczyznę na klatce schodowej
  4. Nadciągają potężne nawałnice. IMGW wydało pilny alert. Ostrzeżenia płyną z każdej strony
  5. Pościg za nietrzeźwym mężczyzną. Uciekał z 7-letnim dzieckiem
  6. Rząd zniósł kluczowy dla wielu Polaków zakaz. Już od 1 lipca
Koronawirus w przedszkolu. Trzech pracowników zakażonych, dzieci na kwarantannieKoronawirus w przedszkolu. Trzech pracowników zakażonych, dzieci na kwarantannieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News