Uwaga, pilnie wycofali olej ze sprzedaży. Sprawa jest poważna, jeśli kupiłeś, oddaj go do sklepu

Autor Aleksandra Olbryt - 14 Sierpnia 2020
PILNEŹródło: wawainfo

GIS ostrzega i informuje: pod żadnym pozorem nie spożywaj wyprodukowanego w Tajlandii oleju z ryżu marki Rizi. Olej o pojemności 1 l w butelkach z charakterystyczną etykietą, oznaczonych datą minimalnej trwałości 13.09.2021 nie nadaje się do spożycia - jeśli masz go w kuchni, najlepiej oddaj go z powrotem do sklepu!

GIS ostrzega przed tajskim olejem

GIS na swojej stronie nawiązał do komunikatu z 22 lipca i poinformował, że władze Holandii za pomocą Systemu Wczesnego Ostrzegania o Niebezpiecznej Żywności i Paszach oznajmiły, że wycofaniu uległa kolejna partia produktu „Rizi. Olej z ryżu” w litrowych butelkach oznaczonych datą minimalnej trwałości – 13.09.2021. Zagrożenie polega na przekroczeniu najwyższego dopuszczalnego poziomu estrów glicydowych. Importerem oleju był holenderski oddział firmy Heuschen & Schrouff Oriental Foods Trading.

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromny pożar, cały budynek w ogniu. Sytuacja jest poważna. Mamy wideo
2. Emerytura wyższa nawet o 200 złotych. Pominięcie jednego przepisu kluczowe dla ogromnej grupy emerytów

Holandia zaalarmowała, PIS nadzoruje wycofywanie

- Holenderski podmiot Heuschen & Schrouff Oriental Foods Trading poinformował swoich odbiorców o ryzyku związanym z produktem. Państwowa Inspekcja Sanitarna nadzoruje proces wycofywania i działania podejmowane przez odbiorców produktu w Polsce - informuje GIS. I dodaje: - Konsumenci, którzy kupili produkt o wskazanym w komunikacie numerze partii, nie powinni go spożywać.

Ogromna awaria, nikt się nie spodziewał. Zalane ulice, ludzie nie mają wodyOgromna awaria, nikt się nie spodziewał. Zalane ulice, ludzie nie mają wodyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Janina Ochojska w żałobie, przekazała tragiczne informacje. Nie żyje Henryk Wujec
  2. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą
  3. Właśnie wydano nowe rekomendacje dla wszystkich Polaków. Nie wszyscy będą zadowoleni
  4. Pilne ostrzeżenie, nie kupujcie popularnego produktu. Jego spożycie grozi poważną chorobą
  5. Żarty się skończyły, warszawiacy nie wejdą do sklepu jak do tej pory. Jest oficjalne stanowisko
  6. Dziwne zachowanie Agaty Dudy po latach wyszło na jaw. Nikt nie miał pojęcia
Tragiczne wiadomości z ostatniej chwili. Doszło do ogromnej tragedii, służby już jadą na miejsceTragiczne wiadomości z ostatniej chwili. Doszło do ogromnej tragedii, służby już jadą na miejsceCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News