Galerie otwarte. Tłumy czekają przed wejściem do warszawskiego sklepu, klienci się niecierpliwią

Autor Kamil Matuszak - 28 Listopada 2020
Galerie znów otwarte, w sklepach kolejkiŹródło: Jakub Kaminski/East News

Galerie handlowe są od dzisiaj znów otwarte. To wynik rozporządzenia polskiego rządu, który zniósł część obostrzeń na czas przed świętami Bożego Narodzenia. Tłumy zgromadziły się przed jedynym w Polsce sklepem Primark w Galerii Młociny. Klienci czekali w sobotę (28.11.) na otwarcie i rozpoczęcie zakupów.

Zablokowana ulica, zaczynają się przepychanki. Ludzie biją brawa, policja już na miejscuZablokowana ulica, zaczynają się przepychanki. Ludzie biją brawa, policja już na miejscuCzytaj dalej

Galerie znów otwarte, wielu chętnych na zakupy

Jedyny polski sklep Primark, znajdujący się w Galerii Młociny w Warszawie przeżywa dzisiaj prawdziwy najazd klientów. Wszystko z powodu otwarcia galerii handlowych, w związku ze zniesieniem części obostrzeń, które wynikają z trwającej pandemii.

Chętnych na zakupy jest wielu, przed sklepem tworzą się kolejki. Niestety ze względu na obostrzenia i limity, nie wszyscy zainteresowani mogą znajdować się w sklepie jednocześnie.

Obsługa na bieżąco kontroluje liczbę odwiedzających, by była zgodna z najnowszymi wytycznymi. Jest to żmudna praca, ale wielu ludzi, czekających na swoją kolei zaczyna się niecierpliwić.

Niestety właśnie w ten sposób będą wyglądały następne, przedświąteczne tygodnie w wielu warszawskich galeriach handlowych.

Klienci są też ciągle upominani przez pracowników. Przypomina się czekającym na wejście do sklepu o zachowaniu odstępów podczas oczekiwania, niegromadzenie się w jednym miejscu podczas zakupów, a także o dezynfekcji dłoni, czy zakrywaniu nosa i ust.

Dzisiaj grzeje:
1. Zablokowana ulica, zaczynają się przepychanki. Ludzie biją brawa, policja już na miejscu
2. Nie chcą wpuścić Andrzeja Dudy na Podhale. Górale zapowiadają strajk
3. Kto z was pił tę oranżadę? Kultowy warszawski napój może zniknąć, ruszają na pomoc

Koniec rowerów w Warszawie możliwy. Dramatyczna sytuacja, wszystko przez dziurę w budżecieKoniec rowerów w Warszawie możliwy. Dramatyczna sytuacja, wszystko przez dziurę w budżecieCzytaj dalej

Kolejki przed wejściem do sklepu Primark w Galerii Młociny

Pomóc ma w tym szereg udogodnień: płyny do dezynfekcji rąk, a także naklejki z wyznaczonym miejscem w kolejce. Mimo frustracji wielu klientów, na razie wszystko przebiega sprawnie i zgodnie z planem.

O wpuszczeniu kogokolwiek bez maseczki do budynku galerii nie ma mowy. Nad wszystkim czuwają nie tylko pracownicy sklepów, ale także ochrona obiektu, która wyłapuje niestosujących się to reguł. Ochroniarze działają w trybie zero tolerancji.

Obecne informacje podają, że na wejście do Primarka czeka się w kolejce ok. 30 minut. Czas może się wydłużyć w miarę upływu godzin i zwiększającej się liczby chętnych do zrobienia w sklepie zakupów.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Od jutra nagła zmiana pogody. Szykujcie się, IMGW właśnie wydało ostrzeżeniaOd jutra nagła zmiana pogody. Szykujcie się, IMGW właśnie wydało ostrzeżeniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Przez nową chorobę biją na alarm. Lekarze ostrzegają przed zespołem pocovidowym, dotyka dzieci i może być śmiertelnie niebezpieczny
  2. Luka w przepisach pozwoli na zrobienie przeglądu auta... za darmo
  3. Część uczniów wznawia naukę. Znamy datę powrotu do szkół, opublikowano rozporządzenie
  4. Dantejskie sceny przed McDonald's w Legionowie. Kierowcy dosłownie oszaleli
  5. Wielkie zamieszanie w centrum Warszawy, ludzie byli wściekli. Pytali "Kto wypierze wasze brudy"
  6. Pod żadnym pozorem nie można ich jeść. Uwielbiane kiełbasy wycofane ze sklepów, ryzyko zatrucia Salmonellą
  7. Carrefour odwraca się od TVP. Wszystko przez mowę nienawiści wobec osób LGBT

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News