Żałoba w Policji: wrzątek zalał kojec. Przejmujące zdjęcia poległych psów

Autor Mateusz Dolak - 22 Lutego 2020

- W piątek wieczorem odeszli nasi Towarzysze Służby. MAGNET, JOGIN, EDAMIS, LASSO, JERK i LONG. Brakuje słów, by opisać rozmiar tej tragedii. Żegnajcie nasi niebiescy bracia - napisali policjanci o psach, które spotkała straszliwa śmierć. W wyniku awarii rury ciepłowniczej przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie, wrzątek wlał się do kojca w którym znajdowały się policyjne psy. Temperatura wody była tak duża, że nie udało się ich uratować. - Najgłębsze wyrazy współczucia składamy na ręce opiekunów psów: Agnieszki, Aleksandry i Krzysztofa - czytamy we wpisie Komendy Stołecznej Policji na Facebooku.Na zdjęciu znajduje się pies Lasso. Kliknij dalej i zobacz zdjęcia kolejnego pieska.

W następnym slajdzie znajdują się kolejne zdjęcia. Więcej informacji o awarii na Jagiellońskiej podawaliśmy TUTAJ.

Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w WarszawieNiepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w WarszawieCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News