Ciężarówka uderzyła w samochód osobowy. Trzy osoby zostały ranne. Lądował śmigłowiec LPR

Autor Karolina Kraushar - 26 Czerwca 2020

Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym w miejscowości Jeżówka w powiecie sochaczewskim. W wyniku wypadku ranne zostały trzy osoby, jedna z nich będąca w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja ustala przyczyny i przebieg zdarzenia. Kliknij dalej, by zobaczyć kolejne zdjęcie.

Wypadek na Mazowszu

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką 26 czerwca kilka minut przed godziną 9.00. Do wypadku doszło w miejscowości Jeżówka na odcinku drogi nr 50 między Sochaczewem, a Wiskitkami. - Kiedy około godziny 9.00 pierwsze zastepy straży pożarnej pojawiły się na miejscu, w samochodzie przebywały dwie osoby. Jedna z nich była nieprzytomna, a trzecia znajdowała się już poza pojazdem. Strażacy musieli rozgiąć karoserię auta, aby wydobyć z jego wnętrza poszkodowanych - przekazał kpt. Rafał Krupa ze straży pożarnej w Sochaczewie.

Dzisiaj grzeje:
1. Wstrząsające nagranie momentu katastrofy autobusu. Widać jak spada z wiaduktu
2. Dobra zmiana dla wielu polskich kierowców. Uprzykrzający życie przepis będzie mniej doskwierał

Trzy osoby zostały ranne

W wyniku wypadku ranne zostały trzy osoby. Jedna w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Dwoje pozostałych poszkodowanych zabrała karetka pogotowia ratunkowego. Kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń.

Niedostosował prędkości

- Najprawdopodobniej przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości przez kierowcę ciągnika. W wyniku zderzenia z samochodem osobowym marki Volkswagen rannych zostalo trzech mężczyzn. 24-letni kierowca samochodu osobowego, który został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala oraz 25- i 45-letni pasażerowie - przekazała mł. asp. Agnieszka Dzik z policji w Sochaczewie.

Utrudnienia na DK 50

Z powodu wypadku na drodze krajowe nr 50 wystąpiły utrudnienia, które zakończyły się około godziny 11.30. Policja kierowała kierowców na objazdy drogami lokalnymi.

Porażające. Chciał zrobić krzywdę kobiecie sekatorem. Na jaw wyszły wstrząsające faktyPorażające. Chciał zrobić krzywdę kobiecie sekatorem. Na jaw wyszły wstrząsające faktyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiadomości TVP bez skrupułów zmanipulowały jej wypowiedź. Zadziwiające sceny na antenie, jest mocna odpowiedź
  2. Adam Małysz w końcu przerwał milczenie. Ujawnił przed tysiącami fanów, jak się czuje, współczujemy
  3. Wybory prezydenckie 2020. Na kogo głosować? Lista kandydatów
  4. Strażacy przecięli już autobus. Jedna część usunięta z drogi. Akcja nadal trwa
  5. Nastolatek zdewastował radiowóz. Czuje się bezkarny, "bo ma bogatego ojca"
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło
Autobus spadł z wiaduktu. Kim była osoba, która zginęła w tragedii?Autobus spadł z wiaduktu. Kim była osoba, która zginęła w tragedii?Czytaj dalej
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News