Dramatyczne wezwanie. "Po ulicy pełza jakiś dwumetrowy gad. Przyjedźcie szybko"

Autor Karolina Kraushar - 26 Czerwca 2020

W czwartek wieczorem 25 czerwca do strażników miejskich z Pragi-Południe wpłynęło niecodzienne zawiadomienie. Mieszkaniec osiedla zauważył jak po ulicy Osieckiej pełza dwumetrowy gad. Zwierze najprawdopodobniej uciekło z terrarium. Kliknij dalej, by zobaczyć kolejne zdjęcie.

Dwumetrowy gad na parkingu

Kilka minut po godzinie 19.00 w czwartek, 25 czerwca do komendy straży miejskiej na Pradze-Południe wpłynęło zawiadomienie o pełzającym ulicą dwumetrowym wężu - Po ulicy Osieckiej pełza jakiś dwumetrowy gad. Przyjedźcie szybko - brzmiało zawiadomienie. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie udali się funkcjonariusze. Okazało się, że gad znajduje się w okolicach parkingu i pełza między zaparkowanymi autami.

Dzisiaj grzeje:
1. Wstrząsające nagranie momentu katastrofy autobusu. Widać jak spada z wiaduktu
2. Dobra zmiana dla wielu polskich kierowców. Uprzykrzający życie przepis będzie mniej doskwierał

Chował się na parkingu

Po kilkuminutowej intensywnej gimastyce i zaglądaniu pod samochody mundurowym udało się namierzyć gada pod toyotą. Wydobycie nie należało do najprostszych zdań, gdyż wąż zdążył się już schować pod silnikiem. Dwumetrowy stwór, który napędził strachu przechodniom okazał się być wężem zbożowym.

Najprawdopodobniej uciekł z terrarium

Strażnicy odłowili węża przy pomocy specjalistycznego sprzętu i umieścili go w specjalnym transporterze, a następnie przewieźli do CITES działającego przy warszawskim ogrodzie zoologicznym. Wąż zbożowy jest gadem powszechnie hodowanym w domach i najprawdopodobniej uciekł z terrarium.

Porażające. Chciał zrobić krzywdę kobiecie sekatorem. Na jaw wyszły wstrząsające faktyPorażające. Chciał zrobić krzywdę kobiecie sekatorem. Na jaw wyszły wstrząsające faktyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przyłapali ją na gorącym uczynku. Kiedy zauważyła, że jest nagrywana podczas niszczenia banerów, zaczęła się awantura
  2. Uwielbiany gwiazdor został postrzelony w głowę. To, co się stało potem, przechodzi ludzkie pojęcie (FOTO)
  3. Wybory prezydenckie 2020. Na kogo głosować? Lista kandydatów
  4. Strażacy przecięli już autobus. Jedna część usunięta z drogi. Akcja nadal trwa
  5. Nastolatek zdewastował radiowóz. Czuje się bezkarny, "bo ma bogatego ojca"
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło
Autobus spadł z wiaduktu. Kim była osoba, która zginęła w tragedii?Autobus spadł z wiaduktu. Kim była osoba, która zginęła w tragedii?Czytaj dalej
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News