Znasz ich? Natychmiast zgłoś się na policję. Są pilnie poszukiwani

Autor Alicja Guz - 3 Czerwca 2020

Policja z Mokotowa poszukuje dwóch mężczyzn, którzy 7 marca 2020 roku około godziny 23:10-23:20 pobili mężczyznę na stacji paliw. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia z monitoringu sklepowego, na którym uwieczniono wizerunki mężczyzn, którzy prawdopodobnie dopuścili się przestępstwa.

Pobicie na stacji paliw

Jak podaje policja, do zdarzenia doszło 7 marca 2020 roku około godziny 23:10-23:20. Dwaj mężczyźni zaczepili przypadkowego przechodnia w okolicy stacji paliw, a następnie go pobili. - Poszkodowany doznał uszczerbku na zdrowiu w postaci urazu twarzoczaszki, rany wargi dolnej i górnej oraz uszkodzenia korony zęba - informuje asp. szt. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji. Według funkcjonariuszy było to działanie chuligańskie, a napastnicy nie mieli żadnych powodów, by zaatakować mężczyznę.

Dzisiaj grzeje:
1. Wynajmują mieszkania za tysiące, żyją z grzybem. Nie mogą rozwiązać umowy najmu
2. Coraz więcej Polaków dostaje dziwnego SMS-a. Lepiej na niego uważaj, jest od oszustów

Pobili i poszli na zakupy

Poszukiwani mężczyźni po pobiciu odwiedzili jeszcze sklep na stacji paliw, gdzie zrobili zakupy, a potem wyszli. To właśnie sklepowy monitoring uwiecznił ich wizerunki, które opublikowała policja. - Z relacji świadków wynika, że byli pod wpływem alkoholu - poinformował asp. szt. Robert Koniuszy.

Policja prosi o pomoc

Policja prosi mieszkańców Warszawy o pomoc w odnalezieniu sprawców pobicia. Osoby, które rozpoznają mężczyzn na ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacji można udzielić, również dzwoniąc na numery tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 26, a także wysyłając e-mail na adres: piotr.tkaczyk@ksp.policja.gov.pl.

Biskupi wydali ważny komunikat. Koniec tradycji. W tym roku zmieni się wiele w Boże CiałoBiskupi wydali ważny komunikat. Koniec tradycji. W tym roku zmieni się wiele w Boże CiałoCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta znienacka wróciła do domu i przyłapała chłopaka z inną. Jej reakcja powala, wszystko się nagrało
  2. Polska zorganizuje mistrzostwa świata? Śmiała deklaracja związku
  3. Przed chwilą podano oficjalną datę wyborów prezydenckich. Kiedy pójdziemy do urn?
  4. Premier podał smutną wiadomość. Nie żyje wielki Polak. Śmierć przyszła nagle
  5. Skandal w Warszawie. W nocy zrobili tak samo jak w USA. Pomnik wielkiego Polaka zdewastowany
  6. Zadziwiający wyciek z najbliższego otoczenia Kaczyńskiego. Na Nowogrodzkiej robi się gorąco
Nie oddał luksusowego jaguara wartego tysiące. Policja namierzyła go w migNie oddał luksusowego jaguara wartego tysiące. Policja namierzyła go w migCzytaj dalej