Bolid formuły 1 można zobaczyć już na Mazowszu. Wiemy gdzie jest

Autor Alicja Guz - 9 Października 2020
formuła 1Źródło: Fot. Piotr Molecki/East News. Warszawa, 24.02.2020

Formuła 1 zawita do Płocka, a później również do Warszawy. Bolid Alfa Romeo Racing ORLEN we wrześniu wyruszył w jesienną podróż po Polsce. Od 9 do 18 października pojazd będzie można zobaczyć w płockiej siedzibie PKN ORLEN przy ulicy Chemików 7. Swoją trasę bolid zakończy w grudniu w Warszawie.

Formuła 1 w Płocku

Formuła 1 to sport uwielbiany przez tysiące Polaków. PKN Orlen przygotował fanom wyścigów nie lada niespodziankę. 8 września rozpoczęła się inauguracja jesiennej podróży bolidu Alfa Romeo Racing ORLEN po Polsce. Do tej pory pojazd mogli podziwiać mieszkańcy Karpacza, Krakowa, Wrocławia i Poznania. Od 9 do 18 października bolid będzie gościł w Płocku. Oglądać go będzie można w siedzibie PKN ORLEN przy ulicy Chemików 7.

Dzisiaj grzeje:
1. Szykujcie się na ogromne utrudnienia. Drogi będą zablokowane, ludzie wyjdą na ulice
2. ZUS i sąd odmówili mu renty pomimo orzeczenia o niezdolności do pracy. Z fatalnej sytuacji jest jednak wyjście
3. Koniec imprez w Warszawie. Kluby nocne będą zamknięte, restauracje czynne do 22

Wielka kampania PKN ORLEN

Skąd wziął się pomysł, by bolid formuły 1 jeździł po Polsce? PKN ORLEN jest najaktywniejszym sponsorem sportu w Polsce. Jak czytamy na stronie koncernu: "Absolutna większość (85%) Polaków uważa PKN ORLEN za najaktywniejszego sponsora sportu spośród firm branży motoryzacyjnej. Twarzą tego zaangażowania jest Robert Kubica, którego osobę z PKN ORLEN spontanicznie kojarzy niemal 70% respondentów". Co więcej, co czwarty polski kierowca deklaruje, że ze względu na współpracę koncernu z Robertem Kubicą częściej korzysta z oferty stacji PKN ORLEN. Jest to zatem kampania reklamowa skierowana do fanów formuły 1. - Ten potencjał chcemy wykorzystywać również w naszych działaniach wizerunkowych. Dlatego ruszamy w trasę z bolidem Formuły 1. Będziemy wśród naszych partnerów na najważniejszych wydarzeniach biznesowych w Polsce, ale przede wszystkim wśród naszych klientów na stacjach paliw PKN ORLEN - tłumaczył Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN.

Gdzie jeszcze będzie można obejrzeć bolid?

Trasa bolidu Alfa Romeo Racing ORLEN po Polsce nie kończy się na Płocku. Pojazd będzie można obejrzeć jeszcze w czterech miejscach:

  • 21-22 października - Kongres 590, Rzeszów
  • 3-16 listopada - Stacja Paliw 0076, Gdańsk, al. Grunwaldzka 258
  • 18-28 listopada - Stacja Paliw MOP Machnacz przy autostradzie A1 (kierunek Łódź)
  • 30 listopada-20 grudnia - Warszawa, Centrum Olimpijskie
Jak sprawdzić czy miałeś kontakt z chorą osobą. Jest na to prosty sposóbJak sprawdzić czy miałeś kontakt z chorą osobą. Jest na to prosty sposóbCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe obostrzenia w całym kraju. Wiemy już, co z zamknięciem szkół
  2. Wjechał luksusowym Porsche w przyczepę. Pozwał rolnika, nie miał za grosz litości
  3. Stało się, właśnie potwierdzono. Spełnia się czarny scenariusz, będą spore zmiany. Polska z obostrzeniami
  4. Jasnowidz Jackowski ostrzega: ten tydzień będzie kluczowy. Zapadnie nagła decyzja, zmieni losy Polaków
  5. Ministerstwo Edukacji wydało pilny komunikat. Chodzi o zamknięcie szkół
  6. Ujawniono prawdziwą liczbę infekcji Covid-19. Ma się nijak do oficjalnej
Mieszkaniec Ursynowa walczy o zamknięcie katakumb. Powód? Chce chronić nietoperzeMieszkaniec Ursynowa walczy o zamknięcie katakumb. Powód? Chce chronić nietoperzeCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News