Wulgarne napisy w redakcji "Faktów". Wandale zniszczyli co się dało

Autor Karolina Kraushar - 8 Lipca 2020
Redakcja magazynu "Fakty" zdewastowanaŹródło: Jarosław Adkowski, Facebook

W poniedziałek w nocy ktoś włamał się do warszawskiej redakcji magazynu gospodarczego "Fakty", wydawanego przez MaxMedia. Wandale zdewastowali redakcję, zniszczyli sprzęt, pomazali ściany, na których narysowali swastykę oraz napisali sprayem "Fakty TVN wypad". Z komputerów i laptopów zostały skradzione twarde dyski. Sprawę bada policja.

Zdewastowano redakcję magazynu "Fakty"

Redaktor naczelny magazynu, Piotr Szumlewicz umieścił na Facebooku post po tym, jak we wtorek ujrzał zdemolowaną redakcję magazynu gospodarczego "Fakty". - Dziś rano bandyci włamali się do siedziby Magazynu Dialogu Społecznego, którego jestem redaktorem naczelnym. Porysowali ściany i zniszczyli sprzęt. Magazyn Dialogu Społecznego Fakty zmieszał się im z Faktem i Faktami - zauważył Piotr Szumlewicz.

Dzisiaj grzeje:
1. Porażające. Nietrzeźwy kierowca ciężarówki szalał po ulicach Nowego Dworu. Ledwo trzymał kierownicę
2. Najbardziej pojemne kombi na rynku. Tanie, przestronne samochody dla rodziny

Magazyn "Fakty" zdemolowany przez wandali

Redaktor napisał, że zdewastowanie redakcji jest skutkiem kampanii obozu rządzącego przeciwko mediom opozycyjnym. - Wstyd i hańba, a zarazem podsumowanie podejścia do dialogu prezydenta i partii rządzącej - dodaje Szumlewicz.

Wybory 2020. Wstrząsające nagranie obiegło całą Polskę. Na jaw wychodzą nowe faktyWybory 2020. Wstrząsające nagranie obiegło całą Polskę. Na jaw wychodzą nowe faktyCzytaj dalej

Skradziono twarde dyski z redakcji "Fakty"

Jarosław Adkowski, pracownik redakcji zamieścił zdjęcia zniszczonych mebli, pociętych sof, rozebranych komputerów, rozbitych drukarek oraz pozostałych sprzętów. Szuflady w biurkach również zostały przeszukane. - Zniszczono sprzęt, serwerownię, ukradziono dyski twarde z laptopów i komputerów. Nie działa sieć i telefony - przekazał Adkowski.

Niepokojący mail do redakcji "Fakty". Wyp********cie szkopy

Adkowski zamieścił również maila, którego redakcja otrzymała w zeszły piątek. "Wyp********cie szkopy polski za te kłamstwa na naszego prezydenta wara od Polski. Hitlerowcy wy gnoje". Taką wiadomość do redakcji magazynu "Fakty" wysłał nadawca o pseudonimie Janusz Halifax. Sprawą zajęli się stołeczni policjanci.

Porażające doniesienia. Kolejny kierowca pod wpływem substancji rozbił autobus w WarszawiePorażające doniesienia. Kolejny kierowca pod wpływem substancji rozbił autobus w WarszawieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mamy kolejny rekord, sytuacja, jakiej nie było. Wydatki państwa na Kościół przebiły już wszystko, ujawniamy
  2. Nie żyje popularny mistrz świata. Stracił życie w ekstremalnych okolicznościach, dramatyczne szczegóły
  3. Nowe ognisko koronawirusa na Mazowszu. Nie żyje ksiądz
  4. Pilna decyzja Warszawy, będą surowe konsekwencje. Miasto zawiesza umowę z arrivą
  5. Pilny komunikat policji. Zaginęła 16-letnia Olga Gadomska, potrzebna jest pomoc
  6. Niebawem ruszą masowe kontrole Polaków. Wiadomo, kto powinien się martwić
Kolejny wypadek autobusu w Warszawie. Wjechał w auta, są ranniKolejny wypadek autobusu w Warszawie. Wjechał w auta, są ranniCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News