Ewakuacja w Promenadzie. Tłumy ludzi uciekły na ulicę

Autor Mateusz Dolak - 14 Lutego 2020
Ewakuacja w PromenadzieŹródło: Adrian Grycuk - Own work, CC BY-SA 3.0

Ewakuacja w Centrum Handlowym Promenada na Pradze-Południe. Ludzie którzy byli w środku, zostali poproszeni o wyjście z budynku. Na miejscu pracowała policja i straż pożarna.

Ewakuacja to skutek wiadomości, którą otrzymali przedstawiciele centrum handlowego. - Prawdopodobnie to fałszywy alarm. Dotyczy on kilku obiektów. Na miejscu są strażacy, którzy zabezpieczają miejsce zdarzenia - powiedział mł. bryg. Karol Kierzkowski z Mazowieckiej Straży Pożarnej. Jak udało nam się ustalić podobne wiadomości dotarły też do sekretariatu biurowca przy Piłsudskiego, Centrum Designer Outlet w Piasecznie i Centrum Mody w Nadarzynie. Przed galerią Promenada stały setki osób. Niektórzy zostali nawet wyproszeni z seansów w kinie.

Zenek Martyniuk ma ważny apel do swoich fanów. Chodzi o nastolatkę z WarszawyZenek Martyniuk ma ważny apel do swoich fanów. Chodzi o nastolatkę z WarszawyCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przetarg na nowe pociągi dla SKM. Zgłosiła się tylko jedna firma
  2. Klara, jej mama i siostra zginęły w Bukowinie Tatrzańskiej. Burmistrz wydał ważny apel
  3. Zgłoszenie o pijanym dyplomacie w mercedesie. Wyciągnął legitymację, policja nie mogła nic zrobić
  4. Karambol na trasie S8: bus i toyota na dachu. Trzy osoby trafiły do szpitala
  5. Porażające odkrycie na parkingu pod Warszawą. W samochodzie leżały zwłoki
  6. Kobieta zasłabła i upadła na chodnik. Bohaterskie zachowanie kierowcy autobusu

Następny artykuł