Ewakuacja w metrze, trzy stacje były zamknięte. Na miejscu działania prowadziła policja

Autor Alicja Guz - 9 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: Wikipedia, By Janusz Jakubowski from Warsaw, Poland - Metro Warszawskie, CC BY 2.0

Na stacji Metro Młociny odbyła się ewakuacja pasażerów. Zamknięto trzy stacje. W jednym z wagonów metra pozostawiono plecak. Na miejscu policja sprawdzała bagaż pod kątem pirotechnicznym.

Ewakuacja w metrze

Policja potwierdziła informację o ewakuacji stacji Metro Młociny. W jednym z wagonów metra zostawiono plecak. Policja sprawdzała bagaż pod kątem pirotechnicznym. Metro kursujowało na skróconej trasie.

Dzisiaj grzeje:
1. Bródno 1000 lat temu. Rekonstrukcja 3D zapiera dech w piersiach
2. Wprowadzane są zmiany w tablicach rejestracyjnych. Jeden element, bez którego już nie pojedziesz

Stacje metra były zamknięte

Jak podała policja, decyzją zarządcy metra ewakuowano ze stacji około 70 osób. Ruch od Kabat do Słodowca odbywał się normalnie. Natomiast od Starych Bielan do Młocin został wstrzymany. Taką informację przekazał również Warszawski Transport Publiczny. "Zamknięta dla pasażerów stacja Metro Młociny, pociągi metra M1 kursują w pętli Kabaty – Słodowiec – Kabaty. Uruchomiono komunikację zastępczą linia Z na trasie Młociny – Kasprowicza – Sacharowa – Marymoncka – Żeromskiego" czytamy w komunikacie.

Plaga karaluchów w Warszawie. Mieszkańcy nie wytrzymująPlaga karaluchów w Warszawie. Mieszkańcy nie wytrzymująCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagle TVP przestało działać, również strony internetowe. Co się dzieje, czyżby atak hakerski czy zwykłe problemy techniczne?
  2. Kamera nagrała bardzo dziwne zachowanie Roberta Lewandowskiego. Gdy wskazał na Anię, wszystkich zatkało (WIDEO)
  3. IMGW ostrzega, burze ponownie wrócą nad Mazowsze. Znów będzie niebezpiecznie
  4. GIS wycofuje kolejny produkt. Groźna bakteria w hamburgerach
  5. Policja apeluje o pomoc, sytuacja jest poważna. Zaginął 85-letni mężczyzna. Widziałeś go?
  6. Ministerstwo nagle wprowadza ważną zmianę. Wszystko zacznie się już 11 lipca
Koronawirus na Pierwszej Komunii Świętej. Zarażeni gościeKoronawirus na Pierwszej Komunii Świętej. Zarażeni gościeCzytaj dalej

Następny artykuł