Z ostatniej chwili: wielka ewakuacja. Ludzie muszą natychmiast opuścić swoje mieszkania. Na miejsce jadą służby

Autor Aleksandra Olbryt - 17 Sierpnia 2020
PilneŹródło: wawainfo.pl

Trwa ewakuacja mieszkańców Serocka z powodu wykrycia niewybuchu. Pracownik budowy ujawnił pocisk moździerzowy. Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci.

Ewakuacja w Serocku

- Zgłoszenie wpłynęło do nas chwilę przed 12. Operator koparki, który pracował na placu budowy, zobaczył pocisk moździerzowy. Policja pojawiła się na miejscu natychmiast. Funkcjonariusze zarządzili ewakuację okolicy. Łącznie kazano opuścić mieszkania osobom zamieszkującym 67 budynków - powiedziała nam podkom. Justyna Stopińska z KPP w Legionowie.

Dzisiaj grzeje:
1. Przykry rekord na Mazowszu. Jest coraz gorzej, ministerstwo potwierdziło
2. 300 plus nie wystarczy. Niektórzy będą musieli dołożyć do świadczenia aż 200 zł

Błyskawiczna akcja policji, wezwano saperów

- Bezpośrednio po otrzymanej informacji na miejsce zostali zadysponowani mundurowi, którzy potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, iż jest to granat moździerzowy. O znalezisku natychmiast powiadomiono saperów. Policjanci wraz z kolegami ze Straży Miejskiej zabezpieczyli miejsce znaleziska przed dostaniem się do niego osób postronnych. Ze względów bezpieczeństwa, do momentu przybycia patrolu saperskiego, kilkadziesiąt osób musiała opuścić swoje domostwa. Patrol saperski pojawił się na miejscu już o 12:20. Przed godziną 14 działania służb zostały zakończone, a mieszkańcy wrócili bezpiecznie do swoich domów - dodała podkomisarz Stopińska.

W Warszawie powstało wyjątkowe miejsce. Coś niesamowitego. Wyjaśniamy gdzieW Warszawie powstało wyjątkowe miejsce. Coś niesamowitego. Wyjaśniamy gdzieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prywatne, poruszające wyznanie Jarosława Jakimowicza na antenie TVP. Jego syn mógł nie przeżyć
  2. Zdjęcia - Wjechał policyjnym BMW w... butle z gazem
  3. Rozpędzone auto wjechało w dzieci na pasach. Dwie ofiary uderzyły o jezdnię, trafiły do szpitala
  4. Marsz zorganizowany przez środowiska narodowe przeszedł ulicami Warszawy. Organizatorzy ominęli sądowy zakaz
  5. Odcięli wodę Krystynie Pawłowicz? Powód rozwścieczył jej sąsiadów. Ogromna awantura
  6. Właśnie poinformowano, nie żyje polski polityk. Zmarł nagle w młodym wieku
Ogromna akcja służb na Mazowszu. Na pomoc wezwano dziesiątki strażaków, policjantów i pogotowieOgromna akcja służb na Mazowszu. Na pomoc wezwano dziesiątki strażaków, policjantów i pogotowieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News