PILNE: Krew, łzy i śmierć. Makabryczne wydarzenia w warszawskim domu opieki

Autor Alicja Guz - 17 Września 2020
emerytŹródło: Pixabay

Emerytura nie dla każdej starszej osoby jest wymarzoną sielanką. Policjanci z Pragi-Północ badają sprawę śmierci 75-letniego mężczyzny. W toku postępowania ustalono, że w sobotę został on pobity przez kolegę, z którym od dłuższego czasu przebywał w domu opieki.

Emerytura szybko się skończyła

Emerytura skończyła się tragicznie dla 75-letniego mieszkańca domu opieki społecznej. - Policjanci z Pragi Północ prowadzą czynności w ramach śledztwa wszczętego przez prokuraturę rejonową w związku z ciężkim uszkodzeniem ciała mężczyzny ze skutkiem śmiertelnym. Funkcjonariusze szczegółowo ustalają okoliczności, w jakich mężczyzna zmarł - poinformowała mł. asp. Irmina Sulich z północnopraskiej policji.

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromna akcja policji, mandaty posypią się lawinowo. Tłumy policjantów wyjdą na ulice w słusznym celu
2. 1000 zł kary za jeden post na Facebooku. Pamiętaj, że czujne oko urzędu obserwuje
3. Warszawa sparaliżowana, ludzie wyszli na ulice, ogromne korki. Policja próbuje opanować sytuację

Emeryta pobił... inny emeryt

Jak informuje policja, w toku postępowania funkcjonariusze ustalili, że w sobotę 75-letni mężczyzna został pobity przez kolegę, z którym od dłuższego czasu przebywał w domu opieki. - Rozpoznanie w miejscu zdarzenia przeprowadzili policjanci z białołęckiego wydziału patrolowego i to oni w konsekwencji zatrzymali 68-letniego mężczyznę, który mógł mieć bezpośredni związek z tą sprawą - wytłumaczyła mł. asp. Irmina Sulich. - W chwili zatrzymania mężczyzna miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu - dodała policjantka.

Emerytowi grozi dożywocie

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty. - Odpowie on za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, skutkującego śmiercią 75-letniego mężczyzny - powiedziała mł. asp. Irmina Sulich. Decyzją sądu zatrzymany 68-latek spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie tymczasowym. Zgodnie z kodeksem karnym za przestępstwo, którego dopuścił się emeryt, grozi kara m.in. 25 lat pozbawienia wolności lub nawet dożywocie.

Na jaw właśnie wyszło masowe morderstwo. Szczątki ludzkich ciał znalezione w ziemiNa jaw właśnie wyszło masowe morderstwo. Szczątki ludzkich ciał znalezione w ziemiCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił
  2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  3. Studenci chcą pozwać Uniwersytet Warszawski. Ogromne pieniądze w grze, szykuje się pozew zbiorowy
  4. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? WHO właśnie podało datę. Nie nastąpi to szybko
  5. Ogromna tragedia na Mazowszu. Młody mężczyzna nie żyje, zginął na oczach znajomych
  6. Nie skłamał w ankiecie dot. COVID-19, więc nie przyjęli go do szpitala? Ujawniamy kulisy sprawy
Polacy ocenili działania rządu w czasie pandemii. A jakie jest Twoje zdanie?Polacy ocenili działania rządu w czasie pandemii. A jakie jest Twoje zdanie?Czytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News