Porażające, wszedł na 260-metrowy dźwig bo chciał zrobić zdjęcie. Teraz może trafić za kratki

Autor Alicja Guz - 11 Maja 2020
DźwigŹródło: Pixabay

Wszedł na dźwig, na wysokość 260 metrów, bo chciał zrobić ładne zdjęci panoramy warszawskiej. Grożą mu nawet dwa lata pozbawienia wolności. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Wbrew zakazom

W piątek 8 maja policjanci z Woli otrzymali zgłoszenie, że na teren budowy wtargnął mężczyzna, ignorując wszelkie zakazy znajdujące się przed i na terenie budowy. - Okazało się, że mężczyzna pokonał ogrodzenie i wszedł na wysięgnik żurawia na wysokości około 260 metrów bez żadnego zabezpieczenia. Kiedy spostrzegli to pracownicy, którzy przyszli do pracy niezwłocznie powiadomili ochronę i Policję - informuje kom. Marta Sulowska, Oficer Prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV. Gdy mężczyzna zszedł z żurawia, został ujęty przez ochronę budowy. Wówczas stał się agresywny i groził, że pobije pracowników.

Kara za bezmyślne zachowanie

Wolscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę i zabrali na komisariat. Podczas przesłuchania mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom, że chciał zrobić zdjęcie panoramy stolicy. - Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty karne dotyczące wdarcia się bez zezwolenia na teren budowy oraz stosowania gróźb karalnych. Za to grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności - informuje kom. Marta Sulowska.

Jak odwiesić kartę miejską? To proste, ale jest jeden haczykJak odwiesić kartę miejską? To proste, ale jest jeden haczykCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Kaczyńska przekazała bardzo ważną wiadomość. Chodzi o ciążę, od teraz wiele się zmieni w życiu każdej Polki
  2. Nie żyje wielka postać polskiego sportu. Medalista olimpiady był ulubieńcem kibiców
  3. Podejrzany o spowodowanie tragedii w Ostrowi Mazowieckiej zatrzymany. Policja potwierdziła informacje
  4. Afera w Pruszkowie. "Chcieli zabrać samochód szkoły jazdy w zastaw"
  5. Lidl wprowadza ważne zmiany, chodzi o bezpieczeństwo. Nowa usługa zmieni wszystko
  6. Bardzo niepokojące informacje od ministra Szumowskiego. Chodzi o szczyt epidemii
Brutalny atak na ratownika medycznego. Sprawca miał nóżBrutalny atak na ratownika medycznego. Sprawca miał nóżCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News