Nietrzeźwa matka zasnęła, ojciec poszedł do baru. 3,5 letnia dziewczynka została bez opieki

Autor - 30 Czerwca 2020
policjaŹródło: zdjęcie ilustracyjne

Matka zasnęła, a w tym samym czasie ojciec dziewczynki poszedł uzupełnić zapasy alkoholu w hotelowym barze. Zaniepokojony personel powiadomił o sprawie funkcjonariuszy z Józefowa. Okazało się, że rodzice dziewczynki mają prawie dwa promile alkoholu. Teraz grozi im do pięciu lat więzienia.

3,5 latka bez opieki

Funkcjonariusze z Józefowa zostali poinformowani przez pracowników hotelu o niepokojącej sytuacji. 3,5 letnia dziewczynka pozostała bez opieki dorosłych. Na miejsce niezwłocznie przybyli policjanci. Okazało się, że dziewczynka faktycznie nie miała odpowiedniej opieki. Matka 3,5 latki będąc pod wpływem alkoholu zasnęła, a ojciec dziewczynki w tym czasie przebywał w hotelowym barze.

Dzisiaj grzeje:
1. Dopiero teraz ujrzały światło dzienne. Poruszające zdjęcia z akcji strażaków po tragedii w Warszawie
2. Wspaniała wiadomość dla 74 tys. Polaków. Ich emerytury zostaną podniesione i to znacznie

Matka spała, ojciec był w barze

Mundurowi zatrzymali dwoje nieodpowiedzialnych rodziców i poddali ich badaniu alkomatem. Oboje mieli prawie po dwa promile alkoholu w organizmie. - Dziewczynkę przekazano jej babci, a nietrzeźwi rodzice zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie - relacjonuje nadkom. Daniel Niezdropa z KPP w Otwocku.

Grozi im 5 lat więzienia

33-latkowie - kiedy już udało im się wytrzeźwieć - usłyszeli zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Nieodpowiedzialnym opiekunom grozi do 5 lat pozbawienia wolności. - Przykład ten niech będzie przestrogą dla rodziców podczas wakacji. Dziećmi należy zajmować się sumiennie i z pełną odpowiedzialnością. "Błąd" w opiece może drogo kosztować każdego rodzica - ostrzega nadkom. Niezdropa.

Woda wlewa się do metra. Stacja zalana. Zamknięto przystanek w ŚródmiesciuWoda wlewa się do metra. Stacja zalana. Zamknięto przystanek w ŚródmiesciuCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już dziś całkowicie zmieni się ważny podatek. Za wiele produktów zapłacicie więcej, ale są też dobre wieści
  2. Anna Lewandowska nie chciała już dłużej milczeć. Przyznała się do choroby, która wpłynęła na jej życie
  3. Niespodziewany komunikat ministerstwa. Nadchodzą zmiany w kolejnych obostrzeniach
  4. Istny rekord. Trzy okręgi w Warszawie miały 100 procent frekwencji
  5. Rodzice nie zdążyli do szpitala. Kobieta urodziła dziecko w aucie na ruchliwej drodze
  6. Właśnie powiększyła się rodzina Kurdej-Szatan. Mamy pierwsze zdjęcie
Ogromna ulewa nad Warszawą. Z nieba nagle zaczęły się lać strumienie deszczuOgromna ulewa nad Warszawą. Z nieba nagle zaczęły się lać strumienie deszczuCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News