5-latek wyrwał się mamie, nagle był ogromy huk. Dziecko w szpitalu, matka przerażona

Autor Julian Bakuła - 25 Listopada 2020
Dziecko potrącone przez autoŹródło: policja (zdj.ilustracyjne)

W środę po południu na Bielanach doszło do groźnego wypadku, w wyniku którego dziecko trafiło do szpitala. Policja wciąż prowadzi w tej sprawie dochodzenie na miejscu zdarzenia. To mogło się skończyć tragicznie.

Zostawili buty przed drzwiami w bloku. Ludzie nie mieli dla nich litościZostawili buty przed drzwiami w bloku. Ludzie nie mieli dla nich litościCzytaj dalej

Wypadek na Bielanach: dziecko potrącone przez samochód

W środę (25.11) około godziny 17 przy ul. Brązowniczej na Bielanach doszło do groźnego wypadku, który mógł się skończyć naprawdę tragicznie. - Doszło do potrącenia 5-letniego dziecka, które wyrwało się matce i wpadło pod samochód - poinformowała Monika Nawrot z Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Stołecznej Policji.

- Zarówno matka, jak i kierowca pojazdu byli trzeźwi. Na chwilę obecną policjanci wciąż prowadzą na miejscu dochodzenie w tej sprawie - dodaje Monika Nawrot ze stołecznej policji. Potrącone przez samochód dziecko trafiło co prawda do szpitala, nie odniosło jednak poważniejszych obrażeń.

Matka z dzieckiem potrąceni na Białołęce

O podobnej sytuacji donosiliśmy na Wawa Info w ubiegłym tygodniu. We wtorek (17.11) około godziny 17:20 ciężarówka DAF potrąciła na Białołęce matkę z dzieckiem. Na miejscu zdarzenia interweniowało pogotowie ratunkowe oraz cztery radiowozy policji.

- Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Kierowca ciężarówki wykonywał manewr skrętu w prawo - relacjonował przywoływany przez tvn24.pl Rafał Rutkowski ze stołecznej policji.

Dzisiaj grzeje:
1. Policja potrąciła protestującego. Ludzie kładli się pod radiowozy, policja na komendę wywiozła fotoreporterkę
2. Pierwszy raz w historii. Ryanair potwierdził, tuż przed świętami zmiana na wszystkich lotach
3. "Przycisnęli mnie do ziemi, dusiłem się". Zatrzymany opisuje przerażającą interwencję policjantów

Co tam się stało? W stołecznym autobusie krzyk, płacz i zakrwawiona kobietaCo tam się stało? W stołecznym autobusie krzyk, płacz i zakrwawiona kobietaCzytaj dalej

Wypadek luksusowego auta na Mazurach

Z kolei 18 listopada informowaliśmy o wypadku na Mazurach, w którym zginął kierowca z Warszawy, rozbijając luksusowe auto. Samochód marki Bentley dachował i wylądował w rowie, a kierowca wypadł z pojazdu.

"Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon kierowcy" - podawała Ochotnicza Straż Pożarna z Janowca Kościelnego. Według portalu Eska ofiarą wypadku był milioner z Warszawy.

Tragedia na Mazowszu

Wcześniej - 6 listopada - miał miejsce tragiczny wypadek w miejscowości Leszczydół-Podwielątki w gminie Wyszków, w wyniku którego zginął 70-letni mężczyzna wracający do domu rowerem.

Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia, pozostawiając potrąconego mężczyznę bez pomocy. Policja odnalazła go jakiś czas później. "W jego garażu policjanci odnaleźli i zabezpieczyli samochód, którym spowodował tragiczny wypadek. Mężczyzna chciał pozbyć się dowodu i ciął pojazd na części" - poinformował rzecznik policji.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Paulina z Warszawy pokazała sąsiadom swoją wagę. Nie mogli uwierzyć, że tyle przytyła podczas pandemiiPaulina z Warszawy pokazała sąsiadom swoją wagę. Nie mogli uwierzyć, że tyle przytyła podczas pandemiiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Lekarze biją na alarm. Pojawiły się nowe powikłania po COVID-19
  2. Luka w przepisach pozwoli na zrobienie przeglądu auta... za darmo
  3. Mieszkańcy nie chcą budżetu obywatelskiego. Protestują przeciwko realizacji projektu, mają dobry powód
  4. Wiadomo kiedy uczniowie wrócą do szkół. Minister Edukacji nie ma wątpliwości. Podał termin
  5. Warszawscy kierowcy czekali na zmiany od lat. W końcu prawo da im tę możliwość, będzie łatwiej
  6. Od dziś rząd wprowadził nowy zakaz. Potrwa przynajmniej do 8 grudnia
  7. Wyjdziesz tylko do kiosku i się mocno zdziwisz. Wycieczka do sklepu już nie będzie potrzebna

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News