„Mamo, przestań”. Skandaliczne zachowanie w Warszawie, w głowie się nie mieści.

Autor - 21 Sierpnia 2020
Dziecko krzyczałoŹródło: Pixabay

Dziecko krzyczało: "mamo przestań". Dochodziła już północ, a przeraźliwy krzyk dziecka zaniepokoił patrolujących okolice strażników miejskich. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli w kierunku, z którego dochodziły wołania dziecka. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce, skąd wydobywało się krzyki, zauważyli, że kobieta ma całą twarz we krwi.

Dziecko krzyczało

Dziecko, którego wołanie usłyszeli strażnicy miejscy patrolujący okolice, niezwłocznie skierowali się w miejsce, z którego dochodził krzyk. Jego nawoływanie szczególnie zaniepokoiło funkcjonariuszy, zważywszy na to, że była to czwartkowa noc i dochodziła północ.

Dzisiaj grzeje:
1. Andrzej Duda w spocie wyborczym prezydenta USA. Filmik bije rekordy popularności
2. Przestępstwo ścigane prawem. Za wyrzucenie niedopałka na ulicę zapłacą ponad 1000 zł kary

Funkcjonariusze dostrzegli dzieci

Po kilku chwilach mundurowi zauważyli, jak z ciemności wyłoniły się dwie postacie kompletnie pijanych dorosłych oraz dwójkę dzieci w wieku około sześciu siedmiu lat. Za nimi podążały również dwa psy. Kiedy kobieta zbliżyła się do strażników, zauważyli, że jej twarz jest cała we krwi.

Kobieta była cała we krwi

Kobieta, która szła razem z mężczyzną i dziećmi miała twarz całą zalaną krwią, dodatkowo jak relacjonują funkcjonariusze, plątały jej się nogi i był od niej silnie wyczuwalny alkohol. Na wszystkie pytania, które mundurowi jej zadawali, odpowiadała niewyraźnie i nieskładnie. Mężczyzna, który towarzyszył kobiecie, również był w stanie upojenia alkoholowego, zachowywał się niespokojnie, był bardzo pobudzony i wyjaśnił, że chwile wcześniej kobieta przewróciła się i uderzyła o betonową ławkę, co spowodowało zakrwawienie na jej twarzy.

Dziećmi zajęli się strażnicy miejscy

Mundurowi wezwali pogotowie ratunkowe oraz policję. W czasie czynności przeprowadzanych przez służby medyczne oraz policjantów dziećmi zaopiekowali się strażnicy miejscy. Po zakończonych pracach służb na miejsce wezwano osoby z rodziny, która zaoferowała, że zaopiekuje się maluchami oraz psami.

Do Polski nadciągają afrykańskie noce. Lepiej się przygotujcieDo Polski nadciągają afrykańskie noce. Lepiej się przygotujcieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wystarczy jeden niepozorny składnik, aby nasz rosół zyskał niepowtarzalny, głęboki smak. Prawie nikt o nim nie pamięta
  2. "Pytanie na śniadanie" afery ciąg dalszy. Nagle dziennikarz nie wytrzymał i postanowił odpowiedzieć
  3. Tramwaje stanęły, składy skierowano na objazdy. ZTM ostrzega przed utrudnieniami
  4. Koronawirus w warszawskiej szkole. Zakażeni pracownicy placówki
  5. Nagła decyzja Mateusza Morawieckiego. Premier zdobył się na piękny gest
  6. Dramatyczne sceny w McDonaldzie. Nie żyje młoda kobieta
Rząd zapowiedział nowy program społeczny. Ministerstwo podało, kogo obejmieRząd zapowiedział nowy program społeczny. Ministerstwo podało, kogo obejmieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News