Dziecko nagle wpadło do oczka wodnego. Rodzice natychmiast podjęli reanimację, rozpoczęła się walka o jego życie

Autor Aleksandra Olbryt - 9 Września 2020
LPRŹródło: www.lpr.com.pl

Dziecko podczas zabawy wpadło do oczka wodnego i niewiele brakowało, by chwilową nieuwagę rodziców i własną beztroskę przypłaciło życiem. Maluch był reanimowany przez rodziców, policjantów, a następnie ratowników medycznych. Na szczęście chłopca udało się uratować!

Dziecko bawiło się na działce

- Wczoraj przed godziną 16 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w miejscowości Wilkowyja na działce rekreacyjnej dziecko wpadło do oczka wodnego. Do czasu przyjazdu policji i ratowników medycznych, reanimację pięcioletniego chłopca prowadzili jego rodzice - poinformował asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. To kolejna mrożąca krew w żyłach sytuacja, która udowadnia, jak niewiele trzeba, by doszło do tragedii.

Dzisiaj grzeje:
1. Policja pilnie ewakuuje biurowce w Warszawie. Zagrożenie wybuchem, kilkaset osób musiało opuścić prace

2. Wiceminister ogłosił kwotę minimalnej emerytury w 2021 roku. Seniorzy załamują ręce

Szczęśliwy finał

Na szczęście w tym przypadku cała historia ma swoje szczęśliwe zakończenie. Jak przekazał asp. szt. Kapusta, dzięki akcji reanimacyjnej chłopiec odzyskał czynności życiowe i został przetransportowany śmigłowcem LPR do Szpitala Dziecięcego. - Dziecko wraz z dwojgiem rodzeństwa przebywało pod opieką trzeźwych rodziców - zaznaczył funkcjonariusz.

Audi zderzyło się z tramwajem, składy nie kursują. Są duże utrudnienia dla kierowców i pasażerówAudi zderzyło się z tramwajem, składy nie kursują. Są duże utrudnienia dla kierowców i pasażerówCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilna wiadomość. Służby sanitarne potwierdziły najgorsze, niestety
  2. Gwiazda TVP po latach odeszła z mediów. Nie uwierzycie czym się dziś zajmuje
  3. Zadzwoniła do córki, pożegnała i skoczyła do Wisły. Porażająca akcja służb w Warszawie
  4. Zwłoki mężczyzny leżały w samochodzie. Przechodnie dokonali porażającego odkrycia
  5. Z ostatniej chwili: dziecko wypadło z okna. Na miejsce jadą służby, trwa akcja ratunkowa
  6. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

Z ostatniej chwili: dziecko wypadło z okna. Na miejsce jadą służby, trwa akcja ratunkowaZ ostatniej chwili: dziecko wypadło z okna. Na miejsce jadą służby, trwa akcja ratunkowaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News