Dzieci urządziły imprezę nad Wisłą. Nagle padły krzyki. Służby ruszyły natychmiast

Autor Alicja Guz - 4 Czerwca 2020
młodzież nad WisłąŹródło: Straż Miejska

Spotkanie w plenerze zakończyło się dla nastolatków niezbyt przyjemnie. 3 czerwca strażnicy miejscy w okolicy mostu Śląsko-Dąbrowskiego nagle usłyszeli krzyki młodych osób. Natychmiast ruszyli w ich kierunku. Okazało się, że młodzi ludzie pili alkohol. Z ich dokumentów, o które poprosili funkcjonariusze, wynikało, że najstarsza osoba ma 16 a najmłodsza 14 lat. Spotkanie nieletnich zakończyło się wezwaniem policji i wizytą na komendzie, na której pojawili się również rodzice nastolatków.

Libacja nad Wisłą

Funkcjonariusze Straży Miejskiej 3 czerwca kontrolowali tereny nadbrzeżne w okolicy mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Podczas patrolu około godziny 17 usłyszeli krzyki. Natychmiast ruszyli w miejsce skąd dochodził hałas. Tam zauważyli grupkę szczęściu młodych osób. - Rozbawione towarzystwo z pewną konsternacją powitało nadchodzących strażników. Funkcjonariusze zauważyli, że młodzież ukradkiem chowa butelki z alkoholem - informuje straż miejska.

młodzież nad Wisłą

Dzisiaj grzeje:
1. Kolejna sieć uruchamia 5G. W zasięgu ponad 6 milionów użytkowników
2. Przesyłkę do ciebie porzuci listonosz, ale problem będzie twój. A czasami grozi nawet sąd

Okazało się, że to dzieci

Funkcjonariusze poprosili nastolatków o pokazanie dokumentów. Jak podaje straż miejska, wówczas okazało się, że najstarsze z nich ma 16, a najmłodsze 14 lat. W związku z tym, wesołe spotkanie młodzieży zakończyło się wezwaniem na miejsce patrolu policji oraz przymusową wizytą na komendzie, na której zjawili się również rodzice nastolatków.

Zderzenie rowerzystów na Bródnie. Trafili do szpitala z obrażeniamiZderzenie rowerzystów na Bródnie. Trafili do szpitala z obrażeniamiCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka radość w domu Rozenek. Zdjęcie syna pojawiło się w sieci, wszystkiego najlepszego
  2. Michał Listkiewicz ujawnił, dzięki komu Polska dostała Euro 2012. To on dał nam wielką radość
  3. Psy wywołały ogromne zamieszanie na drodze. Kierowcy wysiadali, by je łapać
  4. Kilkaset osób krzyczy na ulicy. Protest przed ambasadą USA w Warszawie
  5. Syn Zenka Martyniuka ostro awanturował się w sklepie. Wszystko było na Instagramie
  6. Skandaliczne nagranie z Biedronki wyciekło. Bijatyka klientki z obsługą wstrząsnęła opinią publiczną
Kobieta nagle osunęła się na chodnik. Akcja ratunkowa na środku ulicyKobieta nagle osunęła się na chodnik. Akcja ratunkowa na środku ulicyCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News