Dzieci sprzątały chodnik, doszło do strasznej tragedii. Prokuratura aresztowała 60-latka

Autor Mateusz Dolak - 26 Maja 2020
Policja zatrzymała mężczyznęŹródło: policja

Jest areszt dla kierowcy audi, który potrącił dwójkę dzieci w miejscowości Ziomaki na Mazowszu. Jak się okazało miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu i zakaz prowadzenia pojazdów. | www.wawainfo.pl - najnowsze informacje z Warszawy i Mazowsza.

Trzy miesiące aresztu

- Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 60-latek, który potrącił dwoje dzieci w wieku 7 i 10 lat. Mężczyzna odpowie za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości, ucieczkę z miejsca zdarzenia, a także za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych - poinformowała kom. Agnieszka Świerczewska z policji w Siedlcach. Jak ustalili policjanci, do wypadku doszło na chodniku. Potrącone dzieci pomagały w porządkowaniu terenu przy jednej z posesji. - Potrącony 7-letni chłopiec był nieprzytomny. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który wylądował w pobliżu miejsca wypadku. Drugi z chłopców, który także odniósł obrażenia, został odwieziony do szpitala karetką pogotowia - dodała Świerczewska.

Dzisiaj grzeje:
1. Zostało już tylko kilka godzin. Za chwilę Szumowski ogłosi na co czekali wszyscy. Co dalej z maseczkami?
2. Porażające znalezisko w polu na Mazowszu. Ktoś ukrzyżował żurawia, widok tylko dla dorosłych

Potrącił dwóch chłopców

Ze wstępnych ustaleń służb wynika, że kierujący audi zjechał z pasa jezdni na chodnik i potrącił znajdujących się w tym miejscu dwóch chłopców. - Zupełnie nie interesując się tym co się stało natychmiast odjechał z miejsca zdarzenia, po kilkuset metrach zakończył podróż w przydrożnym rowie, uderzając w drzewo. Po zatrzymaniu przez policjantów mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie. Urządzenie wskazało ponad 2 promile alkoholu. - podała rzecznik policji w Siedlcach. Mężczyzna jak się okazało posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczony przez sąd.

Rafał Trzaskowski pokazał majątek swój i żony. Będziecie zdziwieniRafał Trzaskowski pokazał majątek swój i żony. Będziecie zdziwieniCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mało kto miał pojęcie. Już od poniedziałku kolosalna zmiana w emeryturach, obejmie wiele osób
  2. Nie żyje 23-letni piłkarz. Zagadkowe okoliczności śmierci młodego zawodnika, policja bada sprawę
  3. Wypadek na S8. Uwaga na duże utrudnienia
  4. Kopał w samochód, miał przy sobie nóż. Gdy zwrócili mu uwagę, było jeszcze gorzej
  5. Chciał zrobić żart, wykręcił numer alarmowy. Procedura ruszyła, mężczyzna może trafić do więzienia
  6. Rząd umożliwił Polakom chodzenie do kościoła, ale pod jednym warunkiem. Złamanie zasady grozi grzywną
Kobieta podczas spaceru zajrzała do studzienki. Za chwilę na miejscu była już policjaKobieta podczas spaceru zajrzała do studzienki. Za chwilę na miejscu była już policjaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News